Superlube Muadili veya Dielektrik Gres Yağı Önerisi

adnanvo

Decipat
En iyi cevaplar
1
Merhaba, 6 yıl önce yurt dışından almış olduğum Superlube'un son kullanım tarihinin geçtiğini fark ettim. Bana Türkiye'den alabileceğim sprey olmayan Superlube muadili veya dielektrik gres önerebilir misiniz? Klavyenin stabilizatörlerinde kullanıyorum, bu yüzden dielektrik olması ve plastiği aşındırmaması gerekiyor.

M3ric

Kilopat
En iyi cevaplar
30
Yer
Izmir'in daglarinda cicekler acar
KS
adnanvo

adnanvo

Decipat
En iyi cevaplar
1
Amazon 15 gunde gonderebilecegini soyluyor.
179 Türk Lirasına geliyor ülkemize. Pirinç tanesi boyutunda bir kullanımım olacak o kadar para vermek istemiyorum açıkçası. Daha önce de yurt dışından almıştım ve paketin onda birini kullanmamıştım. Öneriniz için teşekkürler.

Shuriken

Centipat
En iyi cevaplar
1
Merhaba, 6 yıl önce yurt dışından almış olduğum Superlube'un son kullanım tarihinin geçtiğini fark ettim. Bana Türkiye'den alabileceğim sprey olmayan Superlube muadili veya dielektrik gres önerebilir misiniz? Klavyenin stabilizatörlerinde kullanıyorum, bu yüzden dielektrik olması ve plastiği aşındırmaması gerekiyor.
Bulabildiniz mi? Yada alternatif olarak ne kullandınız? Space tuşundaki stab için lazım shift ve enter tuşlarını bir şekilde hallettim ama space maalesef lube olmadan olmayacak gibi duruyor.

Yukarı