Supernatural 1. Sezondan 3. Sezone Geçmek

Utku Akyol

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Sivas/ Divriği
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni bir yabancı dizi arıyordum ve supernatural izlemeye karar verdim ancak 10 sezon çok uzun. Şu an 1.sezonun 7.bölümündeyim tüm bölümlerde bir şeyler mi avlıyorlar? Yani ben birden 3.sezona geçsem bi sıkıntı yaşar mıyım?

Atlama ilk sezonda her bölümde farklı bir şey avlıyorlar ama sonradan konu başlıyor ve bağımlı olaylara giriyor. Diziyi tam anlamak için atlamayın.

5 sezon izledim, açıkçası bir yerden sonra hep aynı şeyler sıkmaya başlıyor. Dean Sam' i kurtarıyor, Sam Dean' i. Ara sıra başka insanlar girip çıkıyor, akraba, eş, dost vs... Yani atlasan çok bir şey kaçırmassın.

Şu an supernatural'de 10. sezonu bitirmiş durumdayım. Dediğin gibi her bölüm hayalet,şeytan ve vampir gibi canavarları avlıyorlar ama bunun yanı sıra her sezonun kendine has bir konusu var. Örneğin: 1. sezonda babalarını arıyorlar. Yani kısacası bölüm veya sezon atlarsan sonra çok üzülürsün.

5-6. sezona kadar izle. Sonra atlayabilirsin. Olaylar çok klasikleşiyor. Herkesin zevki farklıdır ama benim düşüncem 10 sezon bu diziyi izlemek zaman kaybı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı