Superonline 100 Mbps tarifesi nasıldır?

dnzsvm

Decapat
Daha fazla  
Upload 10 veriyormus yeterli gibi duruyor. Ethernet kablosuyla bağlayacagım zaten, ping gibi sorunlar olmaz değil mi? Üst komşumuz kullanıyor bayağı hızlı onların ve çabuk indiriyor oyunları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim kullandığım paket , gündüz 25 mb akşam 100 mb fakat akşamları 70 den fazlasını görmedim . Şaka gibiler gerçekten .

Ben kullanıyorum gayet memnunum. Yıllardır Superonline kullanıyorum bu pakete geçen sene geçtim ve kullandığım süre boyunca hiç ping olmadı. Tavsiye ederim. 30 lira fazladan verip 200Mbps almak da mantıklı olabilir.

Yani herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. Hız testini de paylaşıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot from 2021-03-05 20-28-54.png
    Screenshot from 2021-03-05 20-28-54.png
    268,4 KB · Görüntüleme: 59
Upload 10 veriyormus yeterli gibi duruyor. Ethernet kablosuyla bağlayacagım zaten, ping gibi sorunlar olmaz değil mi? Üst komşumuz kullanıyor bayağı hızlı onların ve çabuk indiriyor oyunları.
Kablonet öneririm. 5 yıllık SuperOnline kullancısıyım. Sinyal odaklı internet olması sebebiyle cidden stabilitesi çok kötü. Modemleri de cidden kötü. 10mbps upload ile 720p 30fps yayını ethernet bağlantısıyla bile dropsuz takılmasız açamıyorum. Sürekli donma takılma yaşıyorum. Bilgisayarım da R5 3600 RX5600XT 16GB Ram ve 1 TB M.2 NvME SSD'den oluşmakta...

Ben kullanıyorum gayet memnunum. Yıllardır Superonline kullanıyorum bu pakete geçen sene geçtim ve kullandığım süre boyunca hiç ping olmadı. Tavsiye ederim. 30 lira fazladan verip 200Mbps almak da mantıklı olabilir.
2 ay taahütümüz kaldı ttnet de. Okuduğuma göre son 3 ay ki 300 mü 600 lira mı ne taahüte kadar karşılıyolarmış. 2 ay için şimdiden taahütten çıksak ne kadar öderiz tahmini olan var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı