Superonline 1000 Mbps internet taahhütünde 5 TB indirme maddesi var

Aradaki ufak fiyat farkı da bundan olsa gerek, bu kısıtlama aynı gigabit kotalı internet gibi ama kota aşımında adamlar kabloyu kesiyor. 🤣
Aynen, huylu huyundan vazgeçmez. Gigabit internette bile kota var🤣😂

Şöyle bir düzeltme yapayım. Arkadaşa sordum, Türk Telekom Gigabit kullanıyor ve Telekom'da da 10 TB limit olduğunu, online işlemler uygulamasında 10000 GB olarak gösterdiğini söyledi.

Bu iki firma da aynı ayar. Al birini vur ötekine. Telekom yine daha insaflı daha bonkör çıktı. 😂 😂

Son düzenleme:
Upload Download'a göre daha ilginç, şu an ben bile 100 Mbps ile aylık genellikle toplam Upload 100GB'lara kadar çıkıyor, atıyorum bir yayıncı YouTuber ne yapacak?

Türk Telekom'un 8 Mbps'cik upload hızı ile bile aylık 1500 GB upload yapıyorum. Turkcell kullanmamamın bir sebebi daha.

Screenshot_20220702-104703_Türk_Telekom~2.png

Bunları gördükten sonra "acaba Kablonet ne zaman gigabit paket sunacak?" diye düşünüyorum, sonuçta HFC ile de 1 Gbps sunulabilir.
Kablonet, GPON altyapısı ile bayadır 1000 Mbps download ve 100 Mbps upload'a sahip paketi aylık 350TL'ye satıyor.

Screenshot_20220702-105215_Firefox.png

Kablonet, GPON altyapısı ile bayadır 1000 Mbps download ve 100 Mbps upload'a sahip paketi aylık 350TL'ye satıyor.
Kablonet nezdinde DOCSIS az biraz daha yaygın diye bu şekilde söylemiştim, ki ben halihazırda olan Kablonet'in 1 Gbps paketini 700 TL civarında hatırlıyorum.

@Disty Şimdi baktım da evet, fiyatı 330 TL küsür.

Kablonet bayağı zamandır altyapı çalışmalarına sanırım hiç yatırım yapmıyor. 1.5 milyon nüfuslu Kahramanmaraş'a altyapı getirmediler ve getirmeyecekler de sanırım.
Yanlış anlamayın ama metropol şehirlerde dahi her yerde yoklar, şu durumda diğer -nispeten- küçük şehirler Turksat'ın hiç de umurumda değildir.

@Disty Eğer doğru anladıysam Kablonet bu kampanyada dediğiniz fiyattan DOCSIS ile 1 Gbps veriyor. (?)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı