Superonline 1000 Mbps internet taahhütünde 5 TB indirme maddesi var

Aynen. Eski kumarcılardan bir ben kalmışımdır. 😂

Hiç bir şey olmaz. Tek cihaz, tek ip. Herhangi bir parazarlama, ticaret yok. İncelesin. Tek Mac adresi. Hiç bir şey anlamazlar. Ama, ben mahkemeye verdiğimde elektronik imza attırdılar, sözleşme örneği bile vermediler, mail adresime, telefonuma bile göndermediler ki öyle zaten, limitsiz deyip limitli, kotalı internet satıyorlar dediğimde, milleti yanıltıyorlar dediğimde, ben her türlü haklıyım.
Hocam sozlesme feshedilince haber verir misiniz?

Onlar limitsiz interneti AKN olarak belirtmemiştir. Haklı değiller ama bu maddeleri koyunca haksızda olmuyorlar yani etik değil. 2.si sen o sözleşmeyi okuyup altına imzanı atıyorsun bir zahmet okuyup öyle atsaydın böyle çocukça tavırlara girmek yerine. Kaçak film, dizi indirmeleri sitelere upload etmeleri, internetini satarak yukarıda arkadaşın dediği gibi 10mbps olarak 5 kişiye 50 liradan satsan fiyatı çıkıyor. Superonline içinde 250 lira bedava gibi bir fiyat ve hâla uzatıyorsun. Başına bir şey gelmez güler geçerler bu forumda yazdıklarını okusalar.

Valla ben her ay bu şekilde kırbacı vura vura kullanacağım. Size de tavsiye ederim. Paranızın karşılığı alın. Bu şekilde milletin gözünü korkutmaya çalışan, göz dağı vermeye çalışan bu kapitalistlere kendinizi ezdirmeyin.

Telekom da 10TB gibi bir sınırlama var diye duymuştum gercekmi bilmiyorum
Evet var. Korkmayın kullanın. Hiç bir şey olmaz. Vurun kurbacı.

Hocam sozlesme feshedilince haber verir misiniz?
Edilmeyeceği için maalesef haber edemem. Hatta şu anda uploadı resmen dört nala koşturuyorum😂
Ekran Resmi 2022-07-05 - 12.18.19.png

10mbps olarak 5 kişiye 50 liradan satsan fiyatı çıkıyor.
Benim başım dik, alnım açık. Başından beri ve şu anda da tek bilgisayar, tek cihaz İP, tek Mac adresi. Görüyorlar zaten. Çok şükür kimseye pazarlama yaptığım yok.

Son düzenleme:
Benim başım dik, alnım açık. Başından beri ve şu anda da tek bilgisayar, tek cihaz İP, tek Mac adresi. Görüyorlar zaten. Çok şükür kimseye pazarlama yaptığım yok.
Size yapıyorsunuz demedim zaten. Yapabilecek olan insanlara engel olsun amacıyla olan bir şey. Girdiğiniz durum gereksiz istediğiniz kadar yapın. Ben internetimi gerektiği kadar kullanıyorum. 5TB olsun olmasın ev kullanımında böyle bir şeyin yapılmayacağı zaten açıktır diye düşünüyorum.

Bir şey indirmiyorum. Superonline insanları yanılttığı için Superonlineye inat, benim evin içine gelen bütün hattın kapasitesini kullanacak şekilde nonstop eş zamanlı 7-8 download testi çalıştırıyorum😂
inadı yapıyorsun ama diger insanlara dolaylı yoldan zararın var en kötü fazla karbon salımına sebebiyet verip dünyamıza zararın var

inadı yapıyorsun ama diger insanlara dolaylı yoldan zararın var en kötü fazla karbon salımına sebebiyet verip dünyamıza zararın var
Ama herkes benim gösterdiğim tepkiyi gösterse, bu kapitalistler geri adım atarlar. Fiyatları düşürürler, daha kaliteli hizmet verirler, limitsiz deyip de taahhütnamelere kota maddesi koymazlar, işte limitsiz diyoruz ama sen yinede ayağını denk al, bu kadarın üzerinde kullanırsan cezai ve hukuksal yaptırım ile karşılaşacaksın göz dağı vermezler. Cürümleri kadar yer yakarlar. Ama bizim millet her şeyde kabullenmişlik yeteneğini burada da gösteriyor ve milleti sömüren firmaları eleştireceğine, firmaları yola getirmek için firmalara tepki göstereceğine bana tepki gösterip, beni uyarıp, bana kızıyorsunuz. Bu nedenle sadece bu konuda değil, neredeyse her konuda bu kabullenmişliğiniz yüzünden hiç bir aşama kaydedemiyoruz, her seferinde kaybeden biz oluyoruz.

Ama herkes benim gösterdiğim tepkiyi gösterse, bu kapitalistler geri adım atarlar. Fiyatları düşürürler, daha kaliteli hizmet verirler, limitsiz deyip de taahhütnamelere kota maddesi koymazlar, işte limitsiz diyoruz ama sen yine de ayağını denk al, bu kadarın üzerinde kullanırsan cezai ve hukuksal yaptırım ile karşılaşacaksın göz dağı vermezler. Cürümleri kadar yer yakarlar. Ama bizim millet her şeyde kabullenmişlik yeteneğini burada da gösteriyor ve milleti sömüren firmaları eleştireceğine, firmaları yola getirmek için firmalara tepki göstereceğine bana tepki gösterip, beni uyarıp, bana kızıyorsunuz. Bu nedenle sadece bu konuda değil, neredeyse her konuda bu kabullenmişliğiniz yüzünden hiçbir aşama kaydedemiyoruz, her seferinde kaybeden biz oluyoruz.

Dünya bile 6 günde yaratılmış. Yaşın kücük olabilir ama senden öncekiler çok daha zor şartlarda internet almaya çalıştı, 1000 megabit 2-3 yıl öncesine kadar hayaldi son uydu 5B fırlatıldı ve band genişligi yükseldi ve şu an fiber alan neredeyse herkes 1000 megabit alıyor ve işler senin hayalettigin gibi kolay değil sömürüyor dedigin adamların aynısını sen yapıyorsun.

Dünya bile 6 günde yaratılmış. Yaşın kücük olabilir ama senden öncekiler çok daha zor şartlarda internet almaya çalıştı, 1000 megabit 2-3 yıl öncesine kadar hayaldi son uydu 5B fırlatıldı ve band genişligi yükseldi ve şu an fiber alan neredeyse herkes 1000 megabit alıyor ve işler senin hayalettigin gibi kolay değil sömürüyor dedigin adamların aynısını sen yapıyorsun.
Ne anlatıyorsun dayı ya.

Onun yaptığı tabii ki de mantıklı değil ancak o da haklı.

Geri
Yukarı