Superonline 15 Mbps paketten simetrik 100 Mbps alınması normal mi?

Öyle diyorsun demek. Peki bu ne o zaman. Bunlar ne o zaman. Bir şey bilmiyorsun, bari sus.

Eki Görüntüle 1586760

Eki Görüntüle 1586761

Öyle diyorsun demek. Peki bu ne o zaman. Bunlar ne o zaman. Bir şey bilmiyorsun, bari sus.

1669580158464.png

Eki Görüntüle 1586802
Sen internetinin hızına baktın mı hiç. Normalde Amerika sunucularına 300Mbps’ye kadar hız alınıyor zaten. 50 Mbit internetle gelmişsin sunucular arası hız karşılaştırıyorsun. Bir şey bilmediğini bir kez daha belli ettin.

Superonline geçtiğimiz aylarda 2 günlüğüne internet hızını 1 Gbps yapmıştı. Bu kampanyanın ardından benim de internet hızım 100 Mbps hızına düşmedi. 100 Mbps internet paketim var ama ortalama 300 Mbps alıyorum ben de.

Paket fiyatınızda değişiklik olmaz ama rahatsız oluyorsanız müşteri hizmetlerini arayın, modem güncellemesinin ardından muhtemelen 15 Mbps hızına geri dönersiniz.

Superonline geçtiğimiz aylarda 2 günlüğüne internet hızını 1 Gbps yapmıştı. Bu kampanyanın ardından benim de internet hızım 100 Mbps hızına düşmedi. 100 Mbps internet paketim var ama ortalama 300 Mbps alıyorum ben de.

Paket fiyatınızda değişiklik olmaz ama rahatsız oluyorsanız müşteri hizmetlerini arayın, modem güncellemesinin ardından muhtemelen 15 Mbps hızına geri dönersiniz.

Ne rahatsızlığı hocam tam tersine.

Sen internetinin hızına baktın mı hiç. Normalde Amerika sunucularına 300Mbps’ye kadar hız alınıyor zaten. 50 Mbit internetle gelmişsin sunucular arası hız karşılaştırıyorsun. Bir şey bilmediğini bir kez daha belli ettin.
Adam 15 100 Mbps'lerden bahsediyor sen 300 diyorsun, kıvırma.
New York testinde de arkada ne videosu indiriyorsan durdur öyle yap testi abicim, düşük çıkar.

Adam 15 100 Mbps'lerden bahsediyor sen 300 diyorsun, kıvırma.
New York testinde de arkada ne videosu indiriyorsan durdur öyle yap testi abicim, düşük çıkar.
Seninle uğraşamayacağım. Kıvırma demişsin. Dansöz sensin. Gelmişsin buraya 50 Mbit internetle Amerika sunucusuna hız testi yapıyorsun, Türkiye ile farkı yok diyorsun. Amerika sunucularına kullandığınız internet destekliyorsa zaten 300Mbite kadar hız alınabiliyor. Ben test ettim 180Mbit. 1000Mbit internete göre zaten yeterince düşük çıkıyor. Bir şey indirdiğim de yok. Demek ki neymiş. Farklı ülkelerdeki sunucularda senin dediğinin tam aksine bayağı fark oluyormuş. Bilip bilmeden konuşmasan iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı