Superonline 24 Mbps pakette 80-90 Mbps hız geliyor

Voisxe

Centipat
Superonline yüksek pakete geçmem için sinyal mi veriyor?

11.png

4124.png

51233512.png

Hızınız 24Mbps, bu sonuç Turkcell sunucusuna hız testi yaptığınız için böyle.

Sunucu seçimini Turkcell ile bağlantısı olmayan bir sunucu seçerseniz normal hızınız gözükür, Turkcell kullanıcıları Turkcell ağı içinde paket hızlarının üstünde gezebiliyor, bu da hız testlerinin sonuçlarını farklılaştırıyor.

Paket yükseltmeyi düşünüyordum 24 mbps ile 100 mbps arasında baya fark varmış canlı canlı test etmiş oldum.

Hızınız 24Mbps, bu sonuç Turkcell sunucusuna hız testi yaptığınız için böyle.

Sunucu seçimini Turkcell ile bağlantısı olmayan bir sunucu seçerseniz normal hızınız gözükür, Turkcell kullanıcıları Turkcell ağı içinde paket hızlarının üstünde gezebiliyor, bu da hız testlerinin sonuçlarını farklılaştırıyor.
Steam ve epic gamesten oyun indirerek gerçek değerler olduğunu anladım, saniyede 8-9 mb/s indiriyor. normalde 2.5-3 ile indiriyordum.
241.png

Bizim pakette 24 Mbps idi eskiden bize 5 Mbps geliyordu bir de buna bak :D

Paket yükseltmeyi düşünüyordum 24 mbps ile 100 mbps arasında baya fark varmış canlı canlı test etmiş oldum.

Steam ve epic gamesten oyun indirerek gerçek değerler olduğunu anladım, saniyede 8-9 mb/s indiriyor. normalde 2.5-3 ile indiriyordum. Eki Görüntüle 1437094
Aa, o zaman sizin durumda hakikatten vananın ucu biraz açık kalmış :).

Sürekli arkadaşları görüyoruz, 100Mbit paketlerde 400Mbit, 900Mbit gibi sonuçlar alıp hızlarını o hızlar sanıyor, Steam indirmeleri yavaş diye konu açıyorlar.

Deneyebilmenize sevindim, 100Mbps ve üzeri bambaşka bir deneyim, paketinizi yükseltmenizi tavsiye ederim.

Aa, o zaman sizin durumda hakikatten vananın ucu biraz açık kalmış :).

Sürekli arkadaşları görüyoruz, 100Mbit paketlerde 400Mbit, 900Mbit gibi sonuçlar alıp hızlarını o hızlar sanıyor, Steam indirmeleri yavaş diye konu açıyorlar.

Deneyebilmenize sevindim, 100Mbps ve üzeri bambaşka bir deneyim, paketinizi yükseltmenizi tavsiye ederim.

Şu altyapıyı 1000 Mbps yapmak çok zor mu, altyapım 100 Mbps desteklemesine rağmen Superonline aradığımda altyapıyı 200 Mbps'e yükseltebiliriz demişlerdi.

15.png

Şu altyapıyı 1000 Mbps yapmak çok zor mu, altyapım 100 Mbps desteklemesine rağmen Superonline aradığımda altyapıyı 200 Mbps'e yükseltebiliriz demişlerdi.

Eki Görüntüle 1437106
Oradaki altyapı Türk Telekom altyapısı. Superonline fiber ayrı bir altyapı. İstersen 500 ve 1000 Mbps alabilirsin bütçe var ise. 500 Mbps 200 TL 1000 Mbps 250 TL.

Geri
Yukarı