Superonline 24 Mbps vs Millenicom 100Mbps

elprus

Hectopat
Superonline Fiber 24Mbps + TV+ paketini 89TL'ye kullanıyorum. Yaklaşık 1 1.5 ay sonra taahhüttü bitecek. Arayıp sorduğumuzda aynı paketi 99TL'ye veya 114TL'ye 35Mbps dediler. Bende açıkcası bu hıza göre fiyat bayağı pahalı olduğu için internet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum. Binada sadece Superonline Fiber var bu yüzden aklıma tek Millenicom geldi. Millenicom'un Superonline altyapısı ile 100Mbps, 24 ay taahhütle 109TL'ye veriyor. Millenicom kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Sizce Millenicom'a geçmeli miyim?

Taahütsüz herhangi bir firmanın internet hizmetinden yararlanamıyor musunuz? Eğer öyle bir durum varsa Millenicom ikisi arasından daha iyi tercih olur hız itibariyle.
VDSL ile Turknet,Netspeed gibi firmalardan kullanabilirim ama VDSL olduğu için açıkcası istemiyorum. Telekom altyapısı olsa kesinlikle Turknet gibi firmalara geçerim zaten. Ama superonline fiberi taahhatütsüz kullanan yer yok gibi.

Millenicom kullanıyorum, herhangi bir hız düşmesi vs. yaşamadım. Genelde ping sorunu olduğunu söylüyorlar ama bende o hiç olmadı, ping değerlerinden genelde memnunum. Taahütsüz paketini tavsiye ederim, taahütlü ilk 3 aydan sonra çok fiyat artışı alıyor.

Superonline Fiber 24Mbps + TV+ paketini 89TL'ye kullanıyorum. Yaklaşık 1 1.5 ay sonra taahhüttü bitecek. Arayıp sorduğumuzda aynı paketi 99TL'ye veya 114TL'ye 35Mbps dediler. Bende açıkcası bu hıza göre fiyat bayağı pahalı olduğu için internet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum. Binada sadece Superonline Fiber var bu yüzden aklıma tek Millenicom geldi. Millenicom'un Superonline altyapısı ile 100Mbps, 24 ay taahhütle 109TL'ye veriyor. Millenicom kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Sizce Millenicom'a geçmeli miyim?
Türk Telekom altyapısı yok mu? Türk telekom altyapısı üzerinden veren türknet gibi seçenekler var. Milleni'de türk telekom altyapısı üzerinden daha uygun fiyata veriyor diye biliyorum.

Türk Telekom altyapısı yok mu? Türk telekom altyapısı üzerinden veren türknet gibi seçenekler var. Milleni'de türk telekom altyapısı üzerinden daha uygun fiyata veriyor diye biliyorum.
Maalesef yok olsa turknet gibi firmalara geçerim zaten VDSL ile maksimum 70Mbps vereceklerini söylüyor hız testi yaptığımda VDSL ye bulaşmak istemediğim için geçmek istemiyorum.
Millenicom kullanıyorum, herhangi bir hız düşmesi vs. yaşamadım. Genelde ping sorunu olduğunu söylüyorlar ama bende o hiç olmadı, ping değerlerinden genelde memnunum. Taahhütsüz paketini tavsiye ederim, taahhütlü ilk 3 aydan sonra çok fiyat artışı alıyor.

Superonline Fiber kullanan paketlerinde taahhütsüz yok maalesef.

Maalesef yok olsa turknet gibi firmalara geçerim zaten VDSL ile maksimum 70Mbps vereceklerini söylüyor hız testi yaptığımda VDSL ye bulaşmak istemediğim için geçmek istemiyorum.
VDSL dediğiniz türk telekomsa kullanabilirsiniz. 24 yada 35 mbps kullandıktan sonra fiber'in bi anlamı yokki zaten. VDSL kullanın daha uygun fiyata

Geri
Yukarı