Superonline 25 Mbps 50GB AKK iyi mi?

doruk843

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus Prime H510M-K
İşlemci:İntel Core i5-11400F
RAM:16 GB 2X8 3200 MHz
Ekran Kartı: Asus Dual AMD Radeon RX 6600 8 GB
500 GB NVME M2 SSD
Windows 11 Pro 22h2
Meslek
Öğrenci
Evet bu benim tercihim biliyorum. Ama internetim iyi mi diye sormak istiyorum. Turkcell Superonline 25 Mbps 50 GB AKK kullanıyorum. 50 bitince hız 16'ya düşüyor ve 44 TL ödüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bu benim tercihim biliyorum. Ama internetim iyi mi diye sormak istiyorum. Turkcell Superonline 25 Mbps 50 GB AKK kullanıyorum. 50 bitince hız 16'ya düşüyor ve 44 TL ödüyorum.
Ben 75 TL ödüyorum. Süperonline TV+ ve 75GB AKK var. 10 gün yetiyor sonrasında 16 ya düşüyor hız 25'den memnunum.

Aynı tarifeyi kullanıyorum. Memnunum açıkçası. Ayrıca AKK geçince düştüğü hızı hissetmiyorsun bile diyebilirim. Canlı yayın olsun video olsun film olsun 720p akıcı takılmadan izleyebiliyorum. AKK geçti mi geçmedi mi farketmiyoruz bile diyebilirim. Tavsiye ederim. Fiyat çok çok iyi zaten. O fiyata böyle bir hizmeti hiçbir yerde bulamazsın emin ol kaçırma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı