Superonline 8 gündür hizmet veremiyor, ne yapılmalı?

SirSakurai

Hectopat
Arkadaşlar 8 gündür internetim kesik her gün arıyorum ama kimse gelip bakmıyor. Müşteri temsilcileri arıza kaydı için hızlandırma yapıyoruz diyorlar. İnternetimde sinyal olmadığı söyleniyor. Benim ne yapmam lazım? Günde 7-8 kere aradığımda oldu ama hep geçiştiriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizzat ben kendim o şekilde iptal ettirdim. Günde 200 kere kopuyordu hat değerleri iyi olmasında rağmen ekip yollayalım dediler. Ekip geldi modemi değiştirdi sorun yine devam ediyordu arayıp hattımın ücretsiz iptal edilmesini istiyorum dedim o şekilde gerçekleşti. Ortalama 7 gün içinde iptal ediliyor.

Bizzat ben kendim o şekilde iptal ettirdim. Günde 200 kere kopuyordu hat değerleri iyi olmasında rağmen ekip yollayalım dediler. Ekip geldi modemi değiştirdi sorun yine devam ediyordu arayıp hattımın ücretsiz iptal edilmesini istiyorum dedim o şekilde gerçekleşti. Ortalama 7 gün içinde iptal ediliyor.
Sonra hangisine geçtin?
Ve fiber miydi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı