Superonline ADSL

Doom06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
.
Merhaba, bizim eve internet bağlıyacağız. Bir kampanya buldum ama şartlar kısmında "Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden hali hazırda başka bir işletmeci tarafından xDSL hizmeti almayan yeni xDSL aboneleri için kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV) dahil 100 TL, taahhüt kapsamında alınmayacaktır." diye bir ifade geçiyor. Bizde ev telefonu var (muhtemelen Türk Telekom) ama internet yok. Bu ücreti ödememek için ev telefonunu iptal edip bu kampanyaya katılabilir miyiz?
Kampanya linki:

ADSL Kampanyası | Turkcell Superonline

Bilen yok mu?

Ben 16mb'lık paket kullanıyorum yalın olarak dostum modemi aldıkdan 2 3 ay sonra modemde arıza olur internetin yavaşlar benim problemim oldu genelde olan birşeymiş Huawei modem veriyorlar.Yedek modemin varsa atma kalsın çünkü adamlar 2 3 defa geldiler bana elektiriçi çağırın dediler.Olmadı sorun devam etti yani süperonline'ın modemde arıza oluyor.Yani iyibir servis sağlayıcısı ttnet'i tercih etemem.Çünkü banan AKK'nin Hızı etkilediğini söyleyenler bile oldu.Demek istediğim güzel bir şirket ADSL'de modem arızası olabilir.Fiber'in varsa durduğun kabahat kuzenim 24mb paket aldı download 26 mb'a kadar çıkabiliyor.

Evimiz apartman değil. Fiber yok ADSL var 75 GB'ı düşünüyorum ama ADSL 2+ Mardin'in Nusaybin ilçesi gibi bir yerde olur mu?
TTNET'in ''Fiber nerede?'' uygulamasında evimi işaretleyince Ultranet var diyor. Acaba bu ADSL 2+ mı oluyor?
Kablo varsa büyük ihtimalle para almayacaktırlar ama sen ara sor bir yine. 75Gb AKK olanı almanı tavsiye ederim.
Kablo dediğin ev telefonu mu?

Bilen yok mu ?

Arayıp bilgi alsana Süperonline kampanyası hakkında. Evet, kablo ev telefonu ben var diye biliyorum o kampanyada.
0850 222 0 222
Buradan ulaşabilirsin. Arayıp bilgi alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı