Superonline ADSL'den VDSL İnternete Geçiş

xxıxxıxııx

Hectopat
Arkadaşlar Süperonline ADSL internet kullanıyorum. 900KB/s ile indiriyorum. Sizce geçmeli miyim? Geçersem indirme hızım ne kadar olur? Altyapı sorgulattım ve bu çıktı. Türknet sitesine ait bir görüntü.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne bekliyorsun? Fırsat bulur bulmaz geç derim. 75 Mbps'e kadar Download hızı elde edebilme şansın var. (Aşağıda küçük yazılara dikkat edin.)

Peki güvenilir midir? Daha önce kullanmadım hiç Türknet kullanmadım. Birde şimdiki internetime göre fazla hızlı olması şüpheye düşürüyor.
TürkNet kullanıyorum, 1 aydan fazla bir süre geçti. Güvenilir ve herkes kullanıyor. Unutma ki, müşterisi çok olan şirkete güvenmelisin. Sıkıntı yaratsaydı, herkes şikayetçi olurdu.

Altyapımda VDSL2 olmadığı için, ADSL2+ (Annex A) standardında olduğundan, 10.85 Mbps Download hızı alıyorum. Upload ise 0.69 Mbps. Siz 75 Mbps'e yakın Download hızı alabilirsiniz. 4 Mbps'e yakın Upload dahil. Kota yok.
Çok iyiymiş o zaman çünkü şimdiki 8 Mbps 900KB/s indirme hızından da belli olacağı gibi. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı