Superonline altyapısı

emircanunlts

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Millenicom'un Superonline altyapısını kullanarak 100mbpsllik paketi almak istiyorum fakat Millenicom sitesinden Superonline altyapısını sorgulatmaya çalışınca apartman ismi istiyor. Taşındığım apartmanın ismi yok Superonline altyapısı var mı yok mu nasıl öğrenebilirim?

Millenicom TT altyapı sorgulama sonucu: 68 Mbps Max.

Millenicom'un Superonline altyapısını kullanarak 100mbpsllik paketi almak istiyorum fakat Millenicom sitesinden Superonline altyapısını sorgulatmaya çalışınca apartman ismi istiyor. Taşındığım apartmanın ismi yok Superonline altyapısı var mı yok mu nasıl öğrenebilirim?

Apartmanın ismi nasıl yok anlamadım? İsmi varda sistemde mi gözükmüyor yoksa gerçekten binanın ismi mi yok?

O inşaat firmasının ismi. Bina yeni ise daha isim koyulmadı herhalde. Belediyeden gidip öğrenin ya da faturaların üzerinde yazan adresten bakın.

Bina yeni değil, kira kontratının üstünde sadece no: 8/3 yazıyor bina ismi yok. Daha bugün kiraladığım için fatura yok.

Altyapı sorgulama yerinde bina No'su yazmıyor mu?

Millenicom sitesinden Superonline altyapısı sorgularken sadece ilçeyi soruyor ardından direkt apartman ismini soruyor, oraya apartman numarasını inşaat ismini falan da yazsam bir şey çıkmıyor.

TT altyapısı sorgularken bina no su falan çıkıyor çünkü orada ayrıntılı soruyor.

Ne yaptınız? Bizdede fiber olarak superonline altyapısı var, millenicom a geçtiyseniz memnun musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı