Superonline Bağlantı/Hız sorunu

Bykaera35

Centipat
Merhaba arkadaşlar, 13.12.2019 yani 3 gündür böyle bir sorun yaşamaktayım. Sorunum ise şu; Superonline kullanıcısıyım, dowload 50 upload 4 sabit ping 6 alıyorum, akşam 8'den sonra gece 1 kadar rezalet derecede kötü durumda diyebilirim sizlere ve hep aynı saatler içerisinde, normal saatler dışında olmuyor gayet güzel kullanabiliyorum, arıza talebi actım, Superonline ekibi geldi baktı sinyal gücü vs her şeyim gayet iyi, sonrasında tanıdık Türk Telekom yakını geldi portumu düzenledi, kablolarımı falan. Yine de sorun devam ediyor, ne yaptıysam hala devam ediyor yani bıktım artık diyebilirim. İzmir'de yaşıyorum 120 TL para veriyorum, yani insan üzülüyor cidden bir Netflix dizi bile izleyemiyorum, bu sorun nedir acaba? Kesin olarak bilen arkadaşlar falan var mıdır? Yardımcı olursanız cidden çok sevinirim.

SUPERONLİNE.png

İNTERNET.png

Lütfen bilen eden yokmu arkadaşlar yardımcı olun ?

Son düzenleme:
İpryzi izmir bozyakada oturuyorum kardesım sen neresınde oturuyorsun? arkadaşlar bu soruna ne zaman el atılcak cok merak ediyorum ne yaptıysam herşeyi yok cozum yarın genel mudurluge gıdıcem Turl tekeomun bakalım ne olcak merak ediyorum
İzmirin neresinde oturuyorsunuz?aynı sorunu yaşıyorum hangi ekran görüntüsünü istedilerse attım ama bir sonuca varamadım
izmir bozyaka dostum yarında turk telekom genel mudurlugune gıdıcem Superonline musterısı olsamda

Son düzenleme:
SuperOnline kullanıyorum 1,5 hafta önce başladı bu sorun akşam 20:00 ile gece 01:00 arası ping 180-300 arası oluyor SuperOnline aboneliğimi iptal ettirmeyi düşünüyorum.

İzmir altındağda oturuyorum sorunu gene bina içi kablolamaya attılar.Gerçekten inanılmaz.Sabah normal olan bina içi kablolaması akşam 8den sonra bozuluyormuş sanırım :D.Komedi resmen
İpryzi izmir bozyakada oturuyorum kardesım sen neresınde oturuyorsun? arkadaşlar bu soruna ne zaman el atılcak cok merak ediyorum ne yaptıysam herşeyi yok cozum yarın genel mudurluge gıdıcem Turl tekeomun bakalım ne olcak merak ediyorum

izmir bozyaka dostum yarında turk telekom genel mudurlugune gıdıcem Superonline musterısı olsamda
Tt genel müdürlüğü ne dedi acaba?herhangi bir düzelme varmı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı