Superonline bilgisayarda 9 Mbps, telefonda 35 Mbps

Replay1925

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, sorunum bu şekilde. Format attıktan sonra mı oldu, nasıl oldu bir fikrim yok ancak sorunum başlıktan ibaret.
Download yaparken 9 ile yapıyor fakat telefonumda ise 35'i görüyorum.

BIOS ile ilgili bir problem midir acaba? BIOS güncellemesi yapmıştı bilgisayarcı. Sonra birkaç sefer Windows 10 vasıtasıyla formatladım.

Herhangi bir network, başka kullanıcı vs hiçbir şey yok. 3 tane telefon denedim, hepsi 35Mbit hız alıyor ancak bilgisayarımda Ethernet kablosu ile bağlanmama rağmen bir türlü 9'un üzerine çıkamıyorum.

Upload hızım 5, o normal zaten.

Anakart modelim: ASUS B450.

Not: Superonline fiber kullanıcısıyım, oradan geldiler, bizimle alakalı bir sıkıntı yok dediler, bilgisayarla alakalı olduğunu belirttiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wifi kartın nedir güncellersen düzelir.

Wifi kartın nedir güncellersen düzelir.
Ethernet kablosu ile bağlamış zaten?

Arkadaşlar selamlar, sorunum bu şekilde. Format attıktan sonra mı oldu, nasıl oldu bir fikrim yok ancak sorunum başlıktan ibaret.
Download yaparken 9 ile yapıyor fakat telefonumda ise 35'i görüyorum.

BIOS ile ilgili bir problem midir acaba? BIOS güncellemesi yapmıştı bilgisayarcı. Sonra birkaç sefer Windows 10 vasıtasıyla formatladım.

Herhangi bir network, başka kullanıcı vs hiçbir şey yok. 3 tane telefon denedim, hepsi 35Mbit hız alıyor ancak bilgisayarımda Ethernet kablosu ile bağlanmama rağmen bir türlü 9'un üzerine çıkamıyorum.

Upload hızım 5, o normal zaten.

Anakart modelim: ASUS b450.

Not: Superonline fiber kullanıcısıyım, oradan geldiler, bizimle alakalı bir sıkıntı yok dediler, bilgisayarla alakalı olduğunu belirttiler.

Başka bir tarayıcıyla da hız testi yapmayı dener misiniz? Ben Chrome kullanırken öyle oluyordu çünkü.

Başka bir tarayıcıyla da hız testi yapmayı dener misiniz? Ben Chrome kullanırken öyle oluyordu çünkü.
Chrome kullanıyorum ama download hızımda 9 hocam.

Wifi ile ilgili sorun yok, telefondan 35mbit çıkıyor hızım.

Ethernet kablosu 2 tane değiştirdim. Bir tek Switch kablosu aynı. Ama onda sorun olsa telefona 35Mbit alamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı