Superonline düşük indirme hızı

ArjinEge

Femtopat
Daha fazla  
Önceden, nedendir bilinmez, sanki bir kilit varmış gibi, herhangi bir indirmede Epic Games olsun Steam olsun fark etmeksizin 3 MB/s'yi geçmiyordu. Şimdi de Epic Games'te oyun indirirken maksimum 1 MB/s oluyor 2'ye bile çıkmıyor. Çözüm vs. bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Ben de Superonline kullanıyorum pişmanlıktır cidden gelmeyin ben bu yıl 20 kere hız arızası kaydı bıraktım evime Superonline ekibi bile geldi çözüm yok hala akşam yoğunluk saatlerinde hızım can çekişiyor paket kaybı beni benden alıyor 😂

İnternet tarayıcısını açın. Yukarı çubuk kısmına "192.168.1.1" yazıp enter yapın. Daha sonra kullanıcı adı ve şifre isteyecektir. Modemin marka ve modeli nedir ?

İnternet tarayıcısını açın. Yukarı çubuk kısmına "192.168.1.1" yazıp enter yapın. Daha sonra kullanıcı adı ve şifre isteyecektir. Modemin marka ve modeli nedir ?
Arkasında şöyle yazıyor:
ZTE
Date: Mar 2021
Product: Home Gateway
Model: ZXHN H267A

bu konularda çok bir bilgim olmadığı için sizden biraz yardım almam gerek kusura bakmayın

bir de kullanıcı adı ve şifreyi nereden öğrenebilirim

Son düzenleme:
Dediğimi yapın önce taracıya girin 192.168.1.1 yaptıktan sonra modem giriş sayfası gelecektir.

Kullanıcı adı: admin
Şifre : superonline (ya da yine "admin" yazıp deneyin.)
Giriş yapın önce ve bildirin...

Dediğimi yapın önce taracıya girin 192.168.1.1 yaptıktan sonra modem giriş sayfası gelecektir.

Kullanıcı adı: admin
Şifre : superonline (ya da yine "admin" yazıp deneyin.)
Giriş yapın önce ve bildirin...
geç geri dönüşümden ötürü özür dilerim giriş yaptım tam olarak hangi sayfanın görünütüsünü paylaşmalıyım

geç geri dönüşümden ötürü özür dilerim giriş yaptım tam olarak hangi sayfanın görünütüsünü paylaşmalıyım
Modem arayüzüne internetten baktım. Eğer yanlış değilse sol menüden "WAN" tıklayın. Sağ sekmeden "DSL" basın ve "DSL Link Information" alanına ait ekran görüntüsünü paylaşın.

Modem arayüzüne internetten baktım. Eğer yanlış değilse sol menüden "WAN" tıklayın. Sağ sekmeden "DSL" basın ve "DSL Link Information" alanına ait ekran görüntüsünü paylaşın.
wan kısmına tıladım ama orda bahsettiğiniz gibi bir DSL kısmı yok sadece ppeo_tr şifresi istiyor ona şifre girince de internet gidiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı