Superonline Düşük İnternet Hızı

RohkeaTR

Decapat
Uzun süredir Superonline kullanıcısıyım ve şöyle bir derdim var, evdeki modem bana uzak kaldığı için sinyal güçlendirici TP-link marka adaptör bulunmakta. Bu adaptör 2. modem olarak ayarlayıp kablolu bir şekilde masaüstü bilgisayarıma bağlıyorum, yani kısaca ana modemden ikinci modeme kadar kablosuz olarak gelip ikinci modemden kablolu bir şekilde bilgisayarıma bağlıyorum.

Problemim şu, ev içerisinde başka bir cihaz bağlandığı zaman ping değerim 600-800 arası oluyor, kimse kullanmadiginda ise çok nadiren de olsa ping artışı yaşıyorum. Yeni hat cektim dairedeki telefon hattım arızalı diye, ona rağmen çok fazla yavaşlıyor. Sorun nerede olabilir? Huawei marka modem kullanıyorum, download hızım gerçekten çok düşüyor kimse kullanmadiginda 10/15 Mbps hız alıyorum. Birisi girdiğinde ise 5-7 arası oluyor ama ona rağmen ne oyunlarda ne de tarayıcıda hiçbir şey yapamaz duruma geliyorum.
Güncel

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı