Superonline fiber altyapı olmadan fiber tarife kullanma

Berk1903

Hectopat
Ben şu an kullandığım interneti değiştirip Superonline'a geçeceğim. Paketleri incelediğimde fiber kampanyaların fiyatları DSL paketlerin fiyatlarına göre daha uygun ama benim oturduğum yerde fiber altyapı yok. İlk olarak şunu soracağım ben fiber altyapı yokken fiber bir tarife kullanabilir miyim? Eğer kullanabiliyorsam fiber altyapı yokken fiber internet alırsam en azından DSL paketlerden alabileceğim hızı alabilir miyim?

Fiber altyapı yoksa paketi size vereceklerini sanmıyorum.
Hattınıza uygun paketi almalısınız.Süperonline ile görüşerek hattınıza en uygun paketi öğrenebilirsiniz veya Türknetin ne hız alırım sayfasından adres bilgilerinizi girerek hattınızı kontrol edebilirsiniz.

Vermezler. Adresinizi tanımıyorlar orda kullanılabilir vdsl olarak değil adsl paketleri çıkacaktır, onlardan seçtireceklerdir. Ama şansını deneyebilirsin yine de.

Fiber altyapınız olmadan fiber tarifeleri kullanamazsınız. Size uygun ADSL paket ve servis sağlayıcısı seçmenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı