Superonline hangi modemi veriyor?

Bu arada aklıma gelmişken yine buraya yazmak istiyorum. Superonline acaba hangi modemi veriyor? Verilen modem yeterli olur mu?
Normalde Huawei'nin Wifi 5 destekli modemlerini veriyor. Fena değil. Ek ücret ödeyerek sanırım Wifi 6 destekli modemlerden de alabilirsiniz.

Altyapı fiber olunca Superonline ne hız diyorsa onu verir. Ben evde 200 Mbps kullanıyordum 149 liraya. Daha sonra TP Link Deco kampanyası yaptılar hızı 100'e düşürüp 149'da 2'li Deco alıp kullanmaya devam ettim. Evde wifi sorunu da kalmadı.

Normalde Huawei'nin Wi-Fi 5 destekli modemlerini veriyor. Fena değil. Ek ücret ödeyerek sanırım Wi-Fi 6 destekli modemlerden de alabilirsiniz.

Altyapı fiber olunca Superonline ne hız diyorsa onu verir. Ben evde 200 Mbps kullanıyordum 149 liraya. Daha sonra TP-Link Deco kampanyası yaptılar hızı 100'e düşürüp 149'da 2'li Deco alıp kullanmaya devam ettim. Evde Wi-Fi sorunu da kalmadı.

Ben 100 Mbps olan paketi istiyorum. Ancak o pakette Wi-Fi 6 modem ücretli olduğuna dair bir şey yazmıyor. Eğer biliyorsanız Wi-Fi 6 modem kullanım ücreti ne kadar? Bu arada linkini de paylaşayım dediğim kampanyanın umarım yasak değildir link paylaşmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 100 mbps olan paketi istiyorum. Ancak o pakette wifi 6 modem ücretli olduğuna dair birşey yazmıyor. Eğer biliyorsanız wifi 6 modem kullanım ücreti ne kadar? Bu arada linkini de paylaşayım dediğim kampanyanın umarım yasak değildir link paylaşmak.

• Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 9 TL modem kullanım (WiFi 5 veya indirimli WiFi 6) ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.WiFi 6 için taahhüt boyunca 15 TL olan modem kullanım ücreti tarifesi, indirimli olarak aylık 9 TL’den sunulmaktadır. İndirimler kampanya iptal bedeline dahildir.
Wifi 6 modemi evimde kullanıyorum. Destekleyen cihazınız varsa kablo ihtiyacını ortadan kaldırıyor diyebilirim. Ama destekleyen cihazınız yoksa fark ödeyip almanıza gerek yok derim.

• Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 9 TL modem kullanım (WiFi 5 veya indirimli WiFi 6) ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.WiFi 6 için taahhüt boyunca 15 TL olan modem kullanım ücreti tarifesi, indirimli olarak aylık 9 TL’den sunulmaktadır. İndirimler kampanya iptal bedeline dahildir.
Wifi 6 modemi evimde kullanıyorum. Destekleyen cihazınız varsa kablo ihtiyacını ortadan kaldırıyor diyebilirim. Ama destekleyen cihazınız yoksa fark ödeyip almanıza gerek yok derim.
Destekleyen cihazdan kastınız nedir tam olarak acaba?

Destekleyen cihazdan kastınız nedir tam olarak acaba?

Modem Wi-Fi 6 ancak cihazlarınızda da Wi-Fi 6 desteği var mı diyorum. Diğer adıyla AX desteği her cihazda olmuyor. Telefon ve bilgisayarınızın hangi Wi-Fi standartlarını desteklediğini araştırarak öğrenebilirsiniz.

Modem Wi-Fi 6 ancak cihazlarınızda da Wi-Fi 6 desteği var mı diyorum. Diğer adıyla AX desteği her cihazda olmuyor. Telefon ve bilgisayarınızın hangi Wi-Fi standartlarını desteklediğini araştırarak öğrenebilirsiniz.

Telefonum Galaxy S8, bilgisayarım MSI GE72 6qd. Sanırım desteklemiyor. Peki Wi-Fi 5 modem ile hız sıkıntısı yaşar mıyım?

Telefonum Galaxy S8, bilgisayarım MSI GE72 6qd. Sanırım desteklemiyor. Peki Wi-Fi 5 modem ile hız sıkıntısı yaşar mıyım?
İki cihaz da desteklemiyor. Sanmam hocam. Alacağınız paket 100 Mbps hem wifi 5 hem wifi 6 bu hızı çok rahat taşır. Wifi 6 gecikme süresi anlamında işinize yarardı ama zaten cihazlar desteklemiyor.

Wifi 5 modemle de rekabetçi oyunlar hariç sorunsuz kullanabilirsiniz hız olarak.

Geri
Yukarı