Superonline hangi modemi veriyor?

İki cihaz da desteklemiyor. Sanmam hocam. Alacağınız paket 100 Mbps hem wifi 5 hem wifi 6 bu hızı çok rahat taşır. Wifi 6 gecikme süresi anlamında işinize yarardı ama zaten cihazlar desteklemiyor.

Wifi 5 modemle de rekabetçi oyunlar hariç sorunsuz kullanabilirsiniz hız olarak.
Yanıtınız için çok teşekkürler. Superonline ile konuştum 100 mbps pakette ücretsiz olarak wifi 6 modem verdiklerini söylediler. Eğer bir sorun yaşarsam da laptopumun wifi kartını değiştireceğim.

Ben 100 Mbps olan paketi istiyorum. Ancak o pakette Wi-Fi 6 modem ücretli olduğuna dair bir şey yazmıyor. Eğer biliyorsanız Wi-Fi 6 modem kullanım ücreti ne kadar? Bu arada linkini de paylaşayım dediğim kampanyanın umarım yasak değildir link paylaşmak.

Taahhütnameyi okursanız madde 4'de yer alıyor, 24 aylık olan:

Yanıtınız için çok teşekkürler. Superonline ile konuştum 100 mbps pakette ücretsiz olarak wifi 6 modem verdiklerini söylediler. Eğer bir sorun yaşarsam da laptopumun wifi kartını değiştireceğim.
Sorun olacağını sanmıyorum. Wifi 6 desteği var benim cihazımda ancak rekabetçi oyunlarda yine kablolu bağlantı gerekiyor. Yine de evdeki modemin en son teknolojilerden birini desteklemesi güzel tabi. İleride de işinize yarar.

Paketi 1 ay önce değiştirdim. 100'e 10 pakette wifi 6 modem istedim. "ZTE ZXHN H3600" modemini verdiler çekim gücü olarak çok iyi en uzak noktada bile pek düşüş olmuyor. Şuan kullandığım laptopta wifi4 varmış arada cihaz kaynaklı internet kopması oluyor. Şuan'a kadar tek sıkıntım bu.
Hepinize çok teşekkür ederim. Son olarak vpn kısıtlaması gibi birşey var mı superonline'da?
Hayır kısıtlama yok.

Geri
Yukarı