Superonline Fiber CS:GO'da ping oluyor

graphy

Hectopat
arkadaşlar merhaba. cs go oynarken pingim 90dan aşağı düşmüyor. normalde test ettiğimde pingler normal. hatta faceitte çıkmayan ping mm sunucusunda 120 yi buluyor. eskiden 40-50 ping alırken şu an bu ping değerlerini alıyorum. benden uzak lokasyonda oturanlar benden daha düşük ping alıyor. bu sorunu nasıl çözebilirim, yaşayan var mıdır?

Telefonunuz interneti açıksa kapayabilirsiniz veya Steam bir şey indiriyor olabilir Görev Yöneticisi ağ kısmından neyin ne kadar internet kullandığına bakabilirsiniz.

Hocam tam da 90'a denk gelmişsiniz 90'a kadar tüm değerler normaldir diyorlar bende Superonline kullanıcısıyım niyeyse koca ülkede bir tek bende sorun yok anladığım kadarıyla :D bir müşteri hizmetlerini ara bir konuş belki çözerler internet kablon CAT5 'mi CAT 6'mı cet 5 ise CAT 6 kablo ile değiştirin CAT 6 ise kablo ezilmiş olabilir dikkat edin Ethernet driverini güncelleyin modemi kapatıp açın modeme gelen kabloyu kontrol edin eğer her şey normal ise Superonline'ye başvurun.

arkadaşlar merhaba. cs go oynarken pingim 90dan aşağı düşmüyor. normalde test ettiğimde pingler normal. hatta faceitte çıkmayan ping mm sunucusunda 120 yi buluyor. eskiden 40-50 ping alırken şu an bu ping değerlerini alıyorum. benden uzak lokasyonda oturanlar benden daha düşük ping alıyor. bu sorunu nasıl çözebilirim, yaşayan var mıdır?
Önce şu sorulara cevap almak isterim.
1) İnternete kablo üzerinden mi bağlanıyorsun yoksa Wi-Fi üzerinden mi?
2) cl_interp_ratio ayarı 1 mi 2 mi?
3) rate ayarın kaç?
4) İnterneti kullanırken arkaplanda açık olan uygulamalar indirme veya güncelleme yapıyor olabilir bunlara dikkat ediyor musun?
5) Evde senden başka internet kullananlar oluyor mu? Telefonlar bazen uyku modunda olsa bile belli zamanlarda kendilerini güncellemek için indirme yaparlar telefonlar ve diğer cihazlar internete bağlı mı?

kablom cat6
cl_interp_ratio 1 (2 olsa da bir şey farketmiyor)
rate 786432
driverı da geçen gün güncelledim, fayda etmedi
oyuna girerken altta güncelleme vs yapmıyorum, interneti de benden başka kullanan yok. bilgisayara kablolu bağlanıyorum. güncellemeyle alakalı bir şey olsa bazen düşer benimki düşmüyor fix 90larda. eskiden 40-50 almasam normal dicem. ne yapacağımı şaşırdım :/ faceitte daha düşük ping alıyorum o daha garip

kablom cat6
cl_interp_ratio 1 (2 olsa da bir şey farketmiyor)
rate 786432
driverı da geçen gün güncelledim, fayda etmedi
oyuna girerken altta güncelleme vs yapmıyorum, interneti de benden başka kullanan yok. bilgisayara kablolu bağlanıyorum. güncellemeyle alakalı bir şey olsa bazen düşer benimki düşmüyor fix 90larda. eskiden 40-50 almasam normal dicem. ne yapacağımı şaşırdım :/ faceitte daha düşük ping alıyorum o daha garip
mm_dedicated_search_maxping ayarın kaç ?

Yeni konular

Geri
Yukarı