Superonline fiber vs TT fiber

FTTH ise ikisinde de problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Ama internet sağlayıcılar konuma göre çok değişik hizmet kaliteleri sunabiliyor. Denemekten başka şansınız yok. Ben olsam fiyat aynı ise Superonline'dan başlarım.

100 mbspleri karsilastiracak olursak TT fiber altyapisi yurt disi pingi olarak daha iyi olur.
Türk Telekom artık yurt dışı avantajı patates oldu. Kullandığım için söylüyorum yazın Almanya sunucularına 30-35 ping alırken şu an 50-60 aşağısın düşmüyor. Bazen 70-80'lere çıkıyor ve eve kadar fiber.

Türk Telekom artık yurt dışı avantajı patates oldu. Kullandığım için söylüyorum yazın Almanya sunucularına 30-35 ping alırken şu an 50-60 aşağısın düşmüyor. Bazen 70-80'lere çıkıyor ve eve kadar fiber.
Bolgesel sorun olabilir cunku yurt disi avantaji genel olarak tt altyapida hâlâ.

Bolgesel sorun olabilir cunku yurt disi avantaji genel olarak TT altyapida hâlâ.
Bölgesel değil kardeşim işte. Saçma sapan firmalar ile anlaşma yapıp ping değerleri yükseldi. Amazon tabanlı sunuculara sahip oyunlarda 30-35 alırken şu an 60 ms alıyorum. Statik IP aldığın takdirde yine aynı bir değişiklik yok. CS:GO oynamıyordum en son 25 ping alıyordum. Statik IP ile en fazla 45 ms gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı