Superonline fiber vs TT fiber

Neyse hocam orneklerlede acikladim anlamadiniz daha fazla bir şey anlatip yormayacagim kendimi. Ayrica şunu da belirteyim TT altyapiyi sadecs Türk Telekom olarak dusunmeyin kendisinden iyi alternatifleride var.
Sen kendinden örnek veriyorsun ben genel anlamda diyorum patates. Batıda oturup 46 ms alıyorsun CS:GO'ya çöp iyi filan değil. Ben Bursa'da 25-26 ms alıyordum yazın.

Sen kendinden örnek veriyorsun ben genel anlamda diyorum patates. Batıda oturup 46 ms alıyorsun CS:GO'ya çöp iyi filan değil. Ben Bursa'da 25-26 ms alıyordum yazın.
Batida oturmuyorum osmaniyede oturuyorum. Osmaniyede oturdugum halde 46 almam cok iyi. Cs go kotu olabilir ancal sunucularina cop demen komik olmus.

Batida oturmuyorum Osmaniye'de oturuyorum. Osmaniye'de oturdugum halde 46 almam cok iyi. CS:GO kotu olabilir ancal sunucularina cop demen komik olmus.
Şehir içi 1 ms alıyorum tamam iyi. İstanbula 3-4 ms iyi. Oradan sonra Almanya'ya 60-70 ms berbat. 30-35 aldığım zaman eyvallah iyiydi. O zaman bu muhabbet olsaydı iyi derdim şu an berbat.

Ve sen Netspeed kullanıyorsun sanırsam. Netspeed'e bir tık daha iyi TT altyapısı üzerinden. TT üzerinden berbat.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı