Superonline habersizce indirme hızını güncelledi

MendelsOrange

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi forumlar. 15 dakika önce Superonline tarafıma hız değişikliği talebimin alındığını belirten otomatik bir SMS yoluyla ulaştı fakat benim böyle bir talebim yok. Hemen panelden paketimi kontrol ettiğimde sabit internet hızımın 35 Mbps'ten 24'e çekildiğini gördüm. Bu konuda ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başkasını yükseltirler, sizinkini düşürmüşler. Abonelik sahibi ve aboneliği yöneten kişi ile görüşme sağlayın. O kişinin yapmadığına emin olursanız Superonline'ı alabilirsiniz.

Durum ortaya çıktı; Superonline numarası arıyor, ücretsiz TV+ üyeliği öneriyor 1 yıl tamamen bedava fakat biz istemediğimizi ve şuan zaten karantinada olduğumuzu belirtmemize rağmen sanki biz onay vermişiz gibi paketi işleme koymuşlar. İşleme koyulan paket 24 Mbps ADSL + TV üyeliği, şaka gibiler gerçekten. Ben 35 Mbps VDSL için 2 yıl taahhüt vermişim şimdi onayım olmadan işleme koyulan daha düşük paket yüzünden geri alınamıyor deniyor. Çözüm merkezine talep oluşturmuşlar, çözüm merkezi eğer çözme görevini yapmazsa görecekler bakalım BTK nasıl çözüyor bu işi.
Resmen dayatılan bir paket var üstüne bir de geri alamıyoruz şuan işleme konmuş deniyor. Sonra ben bunu kabul etseydim tekrar 35 Mbps download hızı almak için ekstra ücret ödemek zorundayım. Kıssadan hisse şudur ki; telefonla sizi arayıp çeşitli cazip teklifler yapan kişi ve kurumlara kanmayın, işin negatif tarafını size belirtmeden sizi resmen tuzağa çekmeye ve kendilerine prim çıkarmaya çalışıyorlar.

Arayın MH'yi. Diyin ki sizin elemanınız bizden izinsiz böyle bir tarife değişikliği yapmışsınız. Onlar ses kaydını dinlerler. Sonra oradan müdahale edip, sizi eski halinize çevirirler.

Merhaba, iyi forumlar. 15 dakika önce Superonline tarafıma hız değişikliği talebimin alındığını belirten otomatik bir SMS yoluyla ulaştı fakat benim böyle bir talebim yok. Hemen panelden paketimi kontrol ettiğimde sabit internet hızımın 35 Mbps'ten 24'e çekildiğini gördüm. Bu konuda ne yapabilirim?
Benim de 35 olmuştu.
1618415609739.png

Müşteri hizmetleri çok yardımcı oluyor sorunlarda. Onlara danışın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı