Superonline hakkinda ne düşünüyorsunuz?

serdarim35

Kilopat
Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Meslek
Yurtiçi Kargo- Operatör
Merhaba,

Dün akşam Superonline müşteri hizmetlerini aradım VDSL ya da fiber varsa geçmek istediğimi söyledim.

Görevli arkadaş kontrolleri yaptıktan sonra alt yapının uygun olduğunu ve 35 MB kadar hız verebileceklerini söyledi. Bende kabul ettim ve bana prosedür gereği bir takım konuşma yaptı. 2 ile 10 gun arasında geçiş işlemi yapılabileceğini söyledi. Kabul ediyorum dedim 10 dk sonra VDSL geçişiniz tamamlandı mesajı geldi. Ben şaşırdım daha 1 gün devretmedi dedim bir yanlışlık var galiba diye düşündüm tekrar aradım herhangi bir yanlışlık yok dediler. Ve GTA 5 indirdim hemen 2 saat içinde indi :)

Bu nasıl mümkün olabilir ki ben yine de bir tereddüt ediyorum doğrusu umarım başıma bir iş gelmez.

Sizlerde durum nasıl?

35 Mbps ile GTA V 2 saatte inmesi imkansız. Superonline iyidir ama.

Bende fiber kullanıyorum. Lanet internet YouTube kullanırken Steam'de ki yüklemeyi iptal ettiriyor. Pingim Zula'da bile (sunucuları Türkiye'de diye) 500 600 gördüğüm oluyor GeForce NOW kullanılamaz halde evde internete bağlı 1 kişi bile varsa.

Bende fiber kullanıyorum. Lanet internet YouTube kullanırken Steam'de ki yüklemeyi iptal ettiriyor. Pingim Zula'da bile (sunucuları Türkiye'de diye) 500 600 gördüğüm oluyor GeForce NOW kullanılamaz halde evde internete bağlı 1 kişi bile varsa.
Superonline mi bu sorunu yaşatıyor size ?
Hiç güzel şeyler düşünmüyorum TurkNet adamdır.

Malesef afyonkarahisar ilinde türknetin adı geçmiyor olsa bende deneyimlemek isterdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı