Superonline Hızım Yükseldi

Merhaba, 2 sorunum var aktif bir konu olduğu icin destek almak istedim.
1.si laptop Wi-Fi cekim gücüyle alakalı. Günlerdir güç çok düştü hic bir modeme bağlantı kuramıyorum. Bir ara komşudan Wi-Fi Full çekerken şu an kendi odamdaki modem cekmiyor. Sürücüler güncel, donanımsal bir işlem yapılmadı.
2.si TürkNet abonelik işlemlerim 10 gündür sürüyor. Kurulum icin geldiklerinde ADSL modeminiz varmış, VDSL bağlantı getirdik o yüzden ADSL bağlantı icin talepte bulunun dendi. Olayı uzatmıyorum kendi hataları. Sorunum şu ki hic bir sekilde destek sağlanmıyor, paket geçişinde beni hatalı buldular arıza tespite müşteri kaynaklı hata diyerek sonlandırdılar.

En iyisi Millenicom'a geçin Türk Telekom'un altyapısını kullanın ama onun müşteri hizmetleri ile uğraşmayın. Ben 2 yıldır kullanıyorum sorunumu çözmedikleri olmadı, hemen elemanları gönderip kontrol sağlıyor.

En iyisi Millenicom'a geçin Türk Telekom'un altyapısını kullanın ama onun müşteri hizmetleri ile uğraşmayın. Ben 2 yıldır kullanıyorum sorunumu çözmedikleri olmadı, hemen elemanları gönderip kontrol sağlıyor.
Taahhüt olayından dolayı seçmek zorunda kaldım. Yanlış bir seçim farkındayım. Bunlarda TT alt yapısında güya..

@Linux Oyunda

Düşünüyorlar tabii. Mesela 2 haftaya yakın süredir her gün saat 18:00 - 02:00 arası internetim 1, bilemedin 2 Mbps. Gece 02:00'den sonra kısıtlamayı kaldırıyorlar. Bizi de böyle düşünüyorlar.
EVWiXzNWsAEo4ZT.jpg

Geri
Yukarı