Superonline hızının yükselmesi

TURK3Y

Hectopat
3 senedir Superonline 100Mbps fiber kullanıyorum. Bugün arkadaşım bir Speedtest attı hızının 800Mbps olduğunu attı, ben de denedim ve Steam'de denedim 50 MB sınırını gördüm Steam'de ilk kez. Bu nasıl mümkün olabilir bilgisi olan var mı?

Superonline829Mbps.jpeg

3 senedir Superonline 100Mbps fiber kullanıyorum. Bugün arkadaşım bir Speedtest attı hızının 800Mbps olduğunu attı, bende denedim ve Steam'de denedim 50 MB sınırını gördüm Steam'de ilk kez. Bu nasıl mümkün olabilir bilgisi olan var mı?

Eki Görüntüle 988097

Hocam ne oluyor? Bakın eğer trol ise hiç komik değil.

3 senedir Superonline 100Mbps fiber kullanıyorum. Bugün arkadaşım bir Speedtest attı hızının 800Mbps olduğunu attı, ben de denedim ve Steam'de denedim 50 MB sınırını gördüm Steam'de ilk kez. Bu nasıl mümkün olabilir bilgisi olan var mı?

Eki Görüntüle 988097
Ayaklı server olmuşsunuz(!).

3 senedir Superonline 100Mbps fiber kullanıyorum. Bugün arkadaşım bir Speedtest attı hızının 800Mbps olduğunu attı, bende denedim ve Steam'de denedim 50 MB sınırını gördüm Steam'de ilk kez. Bu nasıl mümkün olabilir bilgisi olan var mı?

Eki Görüntüle 988097

Sunucu değiştirip Speedtest atınca ne oluyor?
Örneğin Türk Telekom sunucusunda Speedtest yapın.

Hocam ne hikmetse ben de Superonline kullanıcısıyım ama bugün önceden hiç böyle yaşamadığım halde 6-7 kere internet bağlantısı gitti geldi.

Geri
Yukarı