Superonline ile Riot Games oyunlarında paket kaybı

dderekss

Hectopat
Merhaba, başlıktan da anlaşılacağı üzere Superonline ile Riot Games arasında bir sorun var. Bağlantı problemi demekte doğru olmaz çünkü ping değerlerinde ve hızda bir sorun yok. Sadece paket kaybı yaşıyorum. İnternette biraz araştırma yaparsanız sizlerde görebilirsiniz. Bu sorunu yaşayan bir sürü Superonline kullanıcısı var. 100 kere Superonline müşteri hizmetlerini aradım. Sorunun kendilerinde olmadığını söylüyorlar. Riot Games'de sorunun kendilerinde olmadığını söylüyor. Fakat Superonline müşteri hizmetleri bu sorunun farkında olduklarını ve ocak ayından beri bir çalışma başlattıklarını söylüyorlar. Bir hanımefendi farklı bir terim söyledi şu an hatırlayamıyorum fakat üst yetkili insanlar bu konu hakkında araştırma yapıyormuş. '' Ne zaman çözülür bir bilgi verebilir misiniz? '' dediğim zaman bir şey söyleyemiyorlar. Beklemekten başka çarem yok galiba.
Ben de bu sorunla daha fazla uğraşmak istemiyorum, internet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum. Fakat bu sorun dışında Superonline ile başka bir sorun yaşamadım. Şu zamana kadar gayet memnundum. Fakat hal ortada. Türk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum. Oturduğum binada hipernet de varmış. Sizin tavsiyeniz nedir? Bu sorunu çözebilirsem Superonline'da kalmayı çok isterim. Sorun hakkında bir çözüm yolu önerisi bekliyorum veyahut önerebileceğiniz başka internet sağlayıcısı var mıdır? Türk Telekom pişmanlık mıdır? :D

TurkNet'e geçebilirsiniz 2023 Hazirana kadar tüm paketler tek fiyat ve 3 yıldır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.

Ne yalan söyleyeyim TurkNet'e geçmeyi hiç istemiyorum. Biliyor musunuz bilmiyorum YouTube'da Donanım Arşivi isimli bir kanal var. TurkNet hakkında deneyimlerini paylaştığı bir video var. Anladığım kadarıyla TurkNet bayağı acemi.

Ne yalan söyleyeyim TurkNet'e geçmeyi hiç istemiyorum. Biliyor musunuz bilmiyorum YouTube'da Donanım Arşivi isimli bir kanal var. TurkNet hakkında deneyimlerini paylaştığı bir video var. Anladığım kadarıyla TurkNet bayağı acemi.
Bir videoyla Türknet'i acemi ilan etmenin hiçbir mantığı yok. Yaşadığınız paket kaybı Türk Telekom'da da var, önemli olan müşteri hizmetlerine sorunu doğru tarif edip doğru çözüm almak. Riot Games desteğine ticket atıp sunucu ip adreslerini temin edin ve pingplotter programıyla bu ip adreslerine tracker yollayın, ardından sonuçlarınızı hem Riot Games hem de servis sağlayıcınızla paylaşırsanız max. 1 hafta içinde çözeceklerdir.

Bir videoyla Türknet'i acemi ilan etmenin hiçbir mantığı yok. Yaşadığınız paket kaybı Türk Telekom'da da var, önemli olan müşteri hizmetlerine sorunu doğru tarif edip doğru çözüm almak. Riot Games desteğine ticket atıp sunucu ip adreslerini temin edin ve pingplotter programıyla bu ip adreslerine tracker yollayın, ardından sonuçlarınızı hem Riot Games hem de servis sağlayıcınızla paylaşırsanız max. 1 hafta içinde çözeceklerdir.D

Bir videoyla Türknet'i acemi ilan etmenin hiçbir mantığı yok. Yaşadığınız paket kaybı Türk Telekom'da da var, önemli olan müşteri hizmetlerine sorunu doğru tarif edip doğru çözüm almak. Riot Games desteğine ticket atıp sunucu ip adreslerini temin edin ve pingplotter programıyla bu ip adreslerine tracker yollayın, ardından sonuçlarınızı hem Riot Games hem de servis sağlayıcınızla paylaşırsanız max. 1 hafta içinde çözeceklerdir.
Dediklerinin hepsini yaptım. Bir şey söyle müşteri hizmetlerine aynen söyleyeyim çünkü beni anlamıyorlar. Sorunu kabul etmiyorlarsa ne yapabilirim? pingplotter testlerini yapıp Riot Games'e gönderdim. Sorunu internet sağlayıcınla çözebilirsin dediler. Servis sağlayıcımla da paylaştım fakat gönderdiğim ekran kaydını kabul etmiyorlar? Söyler misininiz ne yapabilirim?
Müşteri hizmetlerinin ekranında paket kaybı gözükmüyor. Haliyle bir sorun göremedikleri için sistemin kendilerini yönlendiremediğini söylüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı