Superonline indirme hızı 2.5 Mbps

bed0v1

Decapat
Daha fazla  
Birkaç ay önce 25 Mbps olan indirme hızımı 50'ye yükselttirdim Superonline'a, senelerdir 25 kullandığım için de aylardır farkında değilmişim bu olayın. İnternet hızıma baktığımda 50'nin altında indirme hızı görmüyorum fakat önceki gibi 2.5 Mbps'te indirmeye devam ediyorum, bütün sitelerde ve programlarda aynı bu olay. Nasıl düzeltebilirim, daha önce yaşayan oldu mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 60
Birkaç ay önce 25 Mbps olan indirme hızımı 50'ye yükselttirdim Superonline'a, senelerdir 25 kullandığım için de aylardır farkında değilmişim bu olayın. İnternet hızıma baktığımda 50'nin altında indirme hızı görmüyorum fakat önceki gibi 2.5 Mbps'te indirmeye devam ediyorum, bütün sitelerde ve programlarda aynı bu olay. Nasıl düzeltebilirim, daha önce yaşayan oldu mu?

Musteri hizmetlerini ara.

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline'ın çeşitli kampanyaları var. Ben de Superonline kullanıyorum. Benim tarifem sabah 6'dan akşam 6'ya kadar 25 mbps, akşam 6'dan sabah 6'ya kadar 100mbps. Sizinki de böyle olabilir. Hız testini akşam 6'dan sonra deneyin derim. Yine aynısı sorunun çözümü müşteri hizmetleridir.

Nerede indirme yaparken sorun oluyor? Çoğu platformda mı mevcut?

Yeni konular

Geri
Yukarı