Superonline İndirme Hızı Düşüyor

Sorunun bir benzerini formattan hemen sonra yaşamıştım ben de superonline fiber kullanıyorum. Ekran kartı driverını indiremiyordum tam sona gelecekken 0 byte olup başarısız diyordu. Evdeki emektar laptopa tüm driverları indirip usbden pcye atıp yükleyip sorunu çözmüştüm ama tam çözümünü ben de bilmiyorum :(

Zaman her şeyin ilacıdır diyip pes edicem sonunda :D
Sorunum çözülmüştür. Yazılımsal olarak sıkıntı bulunamasada kablolu bağlantı yaptığımda sorun çözülmüş oldu.

Son düzenleme:
Ah be kardeşim baştan söyleseydin kablosuz bağlanıyorum diye SOL'un verdiği modemin Wi-Fi çöp sürekli kopma hız düşmesi vs. donanımhaberde yüzlerce kişi var bu dertten muzdarip :)
Zaman her şeyin ilacıdır diyip pes edicem sonunda :D
Sorunum çözülmüştür. Yazılımsal olarak sıkıntı bulunamasada kablolu bağlantı yaptığımda sorun çözülmüş oldu.

Bu şekil kullanıma devam edeceğim kablolu bağlantı daha iyi geldi rekabet oyunlarında pingim 60 dan 30-35 lere geriledi telefonlarda indirme sorunum zaten yok. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Dostum aynı şeyi 1 haftadır yaşıyorum chrome da indirme 2mb lerde başlıyor 40 mb dosyayı bitiremeden sonlara doğru 0 oluyor ve kalıyor superonline benimde 4 senedir kullanıyorum 2 hafta önce 24 den 25 mbit kampanyasına geçtim onla alakalı olabilirmi bilemiyorum ama 0 da kalıyor ve sürdür de yapamıyorum. Çözebilen varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı