Superonline internet kopuyor

Burkito_THO

Femtopat
Daha fazla  
1 haftadır Superonline kullanıyorum ve geldiğinden beri internet kopması eksik olmuyor. Defalarca müşteri hizmetleriyle de görüştük ama değişen bir şey olmuyor. En sonunda bilgisayarı kullanmadığımız zamanlarda bu sıkıntın neredeyse hiç yaşanmadığını fark ettik ve ben de bilgisayar üzerinden bu sıkıntıyı çözmeye çalıştım ama henüz başaramadım. cmd'ye ipconfig/all yazdığım zaman görseldeki görüntüyle karşılaşıyorum. Tam olarak ne anlama geldiğini ve nasıl çözüleceğini anlatabilirseniz sevinirim.

NOT: Aygıtlar, aygıt yöneticisinde etkin halde gözüküyor.

Dosya Ekleri

• resim_2020-11-26_152145.png
    resim_2020-11-26_152145.png
    12,1 KB · Görüntüleme: 33
Geçen 2 haftada bende de günde 4-5 kere oluyordu bu hafta kendi kendine düzeldi Superonline benimki de. Ve aynı şekilde PC kullanırken oluyordu sadece.

Geçen 2 haftada bende de günde 4-5 kere oluyordu bu hafta kendi kendine düzeldi Superonline benimki de. Ve aynı şekilde PC kullanırken oluyordu sadece.
İlginçmiş. Sizin de bütün cihazların interneti kesiliyor muydu?
Müşteri hizmetlerini arayın sorun düzelene kadar haftalık 4 GB gönderiyorlardı Turkcell hatlar için.
30 kere aramış olabiliriz. Gelip modemi değiştirdiler, defalarca "güncelleme yaptılar" ama aynı sorun devam ediyor

Geri
Yukarı