Superonline Kullanıcı adı ve şifre

Berat TORNACI

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Ben yeni bir modem aldım Tp link archer d7 modeli kurulum yaparken bana gerekli olan K.adı ve şifreyi bulamadım. Teknik servisi aradım fiber kullandığım için bana bu konuda yardımcı olamayacaklarını söylediler yani kesinlikle bu K.adı ve şifreyi paylaşmıyorlar. Ben yeni aldığım modemi nasıl kurabilirim.

Sözleşmende kullanıcı adı ve şifre yazar. Yaşını bilmiyorum ama internetin yasal sahibi SuperOnline'ı aradığında bazı bilgiler isteyerek kullanıcı adı ve şifresini öğrenebilir.

Arkadaşlar siz burada bilgisiz bilgisiz konuşuyorsunuz. Adam SuperOnline kullanıcı adı ve şifresini istiyor. Siz modemden bahsediyorsunuz. Evet haklısınız modemin 192.168.1.1 paneline girişte genelde kullanıcı adı ve şifre admin-admin olur. Ama SuperOnline kullanıcı adı ve şifre herkesin kendine özeldir. Sizin bilmenize imkan yok.

Adam modem kullanıcı adı şifre istemiyor. Adamın istediği bilgi sadece sözleşmede yazar. Dostum sen boşuna arama. Sana modem şifresini söylüyor. Adam TP-Link modem aldım diyor karşısındaki Turkcell'den aldıysanız diyor. TP-Link diyorsa gidip mağazadan ayrı almıştır. İnternet firmasıyla alakasız bir durum bu. Benim Ttnet sözleşmemde yazıyor kullanıcı adım ve şifrem. Sizin de öyle olması gerekiyor.

Sözleşmende kullanıcı adı ve şifre yazar. Yaşını bilmiyorum ama internetin yasal sahibi SuperOnline'ı aradığında bazı bilgiler isteyerek kullanıcı adı ve şifresini öğrenebilir.

Yaşım 22 benim üzerime internet kesinlikle o bilgileri veremiceklerini söylüyolar.

Kullanıcı adını onların verdiği modemin wan kısmında görebiliyorum fakat şifreyi bir turlu bulamadım. Müşteri hizmetlerine imzaladığım sözleşmenin kopyasını göndermesini istedim 2dk bekletti sonra bana orda da yazmadığını söyledi. Ben yinede göndermesini istedim. İşleme aldım tarzında bişiyler söyledi bakalım 48 saatte yollicaklar mı sözleşmeyi....

Arkadaşlar illa hakaret mi edeyim. Adam modem kullanıcı adı şifre istemiyor. Adamın istediği bilgi sadece sözleşmede yazar. Dostum sen boşuna arama buradakiler ot adam. Sana modem şifresini söylüyor. Adam TP-Link modem aldım diyor karşısındaki Turkcell'den aldıysanız diyor. P-Link diyorsa gidip mağazadan ayrı almıştır. İnternet firmasıyla alakasız bir durum bu. Benim Ttnet sözleşmemde yazıyor kullanıcı adım ve şifrem. Sizin de öyle olması gerekiyor.

Arkadaşlar kendi çaplarında yardım etmeye çalışıyo :) Malesef sözleşmemi bulamadım. Heralde el mahkum adamların verdiği modemi kullanıcam :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı