Superonline Nasıldır?

albaywolf

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar dükkanda uydunet var. Kesintisinden yavaşlığından bıktık. Kablo TV + şifreli kanallar + limitsiz internet 40 lira ödüyoruz. Geçen gün yan komşum 39 liraya superonline bağlatmış. Limitsiz, 2 yıl taahhütlü ve 2 yıl boyunca sabit fiyat. Ayrıca fiber altyapısı geçtiğinde fiberden de faydalanabilirmişiz fark ödemeden (buna hiç umudum yok). Superonline kullananlar memnun mu? Uyduneti iptal edip bu paketten alıyım mı ne dersiniz? Ya da daha uygun fiyatlı başka bir tavsiyeniz var mı?

Hocam kablolara bakın. Uydunet'in bu sorunları kalmadı. Kalsa da hep kablolardan çıkıyor. Güzelce arayın servisi, gelsinler. Kabloları falan değiştirsinler. Uydunet çok arıza çıkartmaz.

Hocam kablolara bakın. Uydunet'in bu sorunları kalmadı. Kalsa da hep kablolardan çıkıyor. Güzelce arayın servisi, gelsinler. Kabloları falan değiştirsinler. Uydunet çok arıza çıkartmaz.

Hocam kablolardan değil çünkü 10 kere arıza kaydı bıraktıysak 9'unu dışarıdan müdahale ederek çözdüler. Bizim burda internet kullanan çokmuş o yüzden sürekli arıza çıkıyormuş. Bir de bu kullandığımız paket 1 megabit. Dosyaları 100 kb. ile indiriyorum :)

Hızdan ziyade kesintisiz internet önemli. Malum lokanta burası. İnternet üzerinden çalışan pos cihazı ve yemeksepeti var. İnternet kesilince bunlar iptal oluyor.

SUPERONLİNE > TTNET der susarım. Ben 1.5 yıldır süperonline kullanıyorum AKK dolduğu halde indirme hızını bile azaltmıyorlar 16 Mbps stabil kullanıyorum. Arkadaşlar da sıkıntı nedir bilmem ben kullandım etrafımdaki herkese de tavsiye ediyorum. 8Mbps den 16 Mbps ye 5 TL fazla ödeyerek geçtim. 25 Mbps internet ise 16 Mbps internetten daha ucuz. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı