Superonline yurt dışı çıkışlarında sorun mu var?

Bende de sorun var. Bursa'da oturuyorum. İnternetim 2-3 gündür hep bu saatlerde kopup geliyor, hızım yavaşlıyor. Modem ışıkları sorunsuz yanıyor bu arada.

İşin ilginç yanı Speedtest üzerinden hız testi yaptığımda 100 Mbps paketim bu hızlara çıkmış bulunmakta. Tabii ki IDM ile veya Steam üzerinden indirme yaptığımda paketime göre indirme yapıyorum. Sadece hız testinde yüksek sonuçlar çıkıyor.

Kısacası Superonline yine bir şeyler deniyor:
Eki Görüntüle 1176726

Ben de Bursada oturuyorum ve ayni paketi kullanıyorum konuyu actigim aksam telefondan Speedtest yapamadim hiçbir sunucuya baglanamadi ama technopata sorunsuz bir bicimde girebildim. Modem isiklarinda da bir problem yoktu ayni sekilde. Buyuk ihtimalle yurt dışına cikislarda bir şey degistirecekler. 200 Mbit paketine 50 Mbit upload gelecek diye bir soylenti vardi. Olsa ne guzel olur :)
1633156033169.png

Şuan bir speedtest yaptım ve bu sonuç ile karşılaştım.

Son düzenleme:
Ben de Bursada oturuyorum ve ayni paketi kullanıyorum konuyu actigim aksam telefondan Speedtest yapamadim hiçbir sunucuya baglanamadi ama technopata sorunsuz bir bicimde girebildim. Modem isiklarinda da bir problem yoktu ayni sekilde. Buyuk ihtimalle yurt dışına cikislarda bir şey degistirecekler. 200 Mbit paketine 50 Mbit upload gelecek diye bir soylenti vardi. Olsa ne guzel olur :)
Eki Görüntüle 1178195
Şuan bir speedtest yaptım ve bu sonuç ile karşılaştım.
Şu an benim de internetim yavaşladı. Yine speedtest yaptım ve sonuç aşağıdaki gibi. Onun dışında her test yaptığımda sonuçlar birbirine yakın değerler oluyor. (!)
1633156820423.png

Bu da başka bir sunucu seçilerek yapılan bir test.

1633156918244.png

1633157274453.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı