Superonline'ye geçmeli miyim?

Atiba1903

Picopat
9 Aydır Superbox kullanıyorum tek sıkıntı yaşamamıştım fakat taşınınca işler değişti. Siz siz olun ev tutacaksanız caddelere bakan binalardan tutun sokak mahallelerinde Turkcell iyi çekmiyor. Her neyse şu an yeni taşındığımız evde modem iyi çekiyor fakat sadece bir odada iyi çekiyor. Salona falan iyi dağıtamıyor zaten evin şebeke durumuda çok iyi değil2-3'lerde bazı odalarda hiç çekmeyebiliyor. Superonline kablolu internete geçmeli miyim sizce?

9 Aydır Superbox kullanıyorum tek sıkıntı yaşamamıştım fakat taşınınca işler değişti. Siz siz olun ev tutacaksanız caddelere bakan binalardan tutun sokak mahallelerinde Turkcell iyi çekmiyor. Her neyse şu an yeni taşındığımız evde modem iyi çekiyor fakat sadece bir odada iyi çekiyor. Salona falan iyi dağıtamıyor zaten evin şebeke durumuda çok iyi değil2-3'lerde bazı odalarda hiç çekmeyebiliyor. Superonline kablolu internete geçmeli miyim sizce?

Teknik bir arıza olabilir.

Yok dostum taşınınca oldu bu olay. 2 oda var oralara iyi dağıtıyor. Fakat en önemli yer salonda iyi verim alamıyoruz odalarda iyi ama. O yüzden kabloluya geçmeyi düşünüyorum farklı bir servis sağlayıcısı önerebilirsin.

Ben TTNET kullanıyorum 16Mbps'lik odalarda da gayet normal şekilde iyi çekiyor hatta caddeden bile çekiyor :D oturduğunuz bölgeye göre değişir ben G. Antep de oturuyorum altyapısı iyi. Sen enrede oturuyorsun bilmem ama Superonline kabloluya geçebilirsin.

Wifi ile ilgili bir sorun olabilir. Ama sorununuza gelirsek. 15 mbiltlik fiberin 15ini de veriyor Mersinde. Pinglerde bende cat 5 var 30 40 ping zula valorant, 69 ping ets.
1603605725624.png

Altyapı varsa geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı