Suplement kullanmak naturalliği bozar mı?

• Konuyu başlatan P4L
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 41
  • Görüntüleme 11B
İsterse kullansın bizlik sorun yok, merakını almış olur. Yeterki hormon ilaçlarına bulaşmasın, vücut yapacağım diye dalaktan böbrekten olur.
Merakını alsında merak nerden geliyor anlamadım 1.5 aylık deneyiminde neyin eksik olduğuna kanaat getirmiş.
Ha P4L deneyeceksen bana ekstra farklı bir şeyler gelsin diyorsan ilk bir kreatin dene.

Merakını alsında merak nerden geliyor anlamadım 1.5 aylık deneyiminde neyin eksik olduğuna kanaat getirmiş.
Ha P4L deneyeceksen bana ekstra farklı bir şeyler gelsin diyorsan ilk bir kreatin dene.
Bilmem, o merak kısmı bizimle alakalı değil.
3-4 ay sonrasında sert idman için kreatin veya pre-workout düşünüyorum deseydi eyvallah derdikte dâhâ yeni başlamış.
Omega 3, D vitamini ve kahve tüketmesi yeterli olur başlangıçta, sonra diğerlerine bakar.

Arkadaşa verdiğimiz o kadar öneri boşaymış hala işi kolaydan götürmeye çalışıyor.
Verdiğiniz bilgiler boşa falan olduğu yok arkadaşlar. Dediklerinizi zaten uyguluyorum. Bu konu hakkında düşünüyordum sadece ve belirttim de. Kolaya niye götüreyim anlamadım.

Ve ek olarak teşekkür de ediyorum paramın daha çok israf olacağını anladım. En az 1 yıl geçmesi gerektiğini düşünüyorum kullanmak için. İhtiyacım olmadığına kanaat getirdim.

Son düzenleme:
Verdiğiniz bilgiler boşa falan olduğu yok arkadaşlar. Dediklerinizi zaten uyguluyorum. Bu konu hakkında düşünüyordum sadece ve belirttim de. Kolaya niye götüreyim anlamadım.
Dostum 3 4 gündür sana anlatmaya çalışıyoruz, anlıyorum merak ediyorsun ama zaten sana çizmen gereken basit yolu gösterdik. En az 5 6 ay çalışmadan vücudunun ne reaksiyon vereceğini bilemezsin ondan bir yargıya varman hata olur sen bu soruyu sorduğunda benim aklıma direkt acaba kullanacak mı sorusu geliyor biz yine cevaplarız problem değil ama bazı şeyleri zamanla anlayabilirsin sadece.

Dostum 3 4 gündür sana anlatmaya çalışıyoruz, anlıyorum merak ediyorsun ama zaten sana çizmen gereken basit yolu gösterdik. En az 5 6 ay çalışmadan vücudunun ne reaksiyon vereceğini bilemezsin ondan bir yargıya varman hata olur sen bu soruyu sorduğunda benim aklıma direkt acaba kullanacak mı sorusu geliyor biz yine cevaplarız problem değil ama bazı şeyleri zamanla anlayabilirsin sadece.
Evet burada en büyük etken zaman bence de. Şuan ki amacım bulk yapıp, yaza 3-4 ay kala definasyon yapmak bu arada.

Hocam ayna olarak bir şey diyemem fakat her ay sonu ölçü alıp programa yazıyorlar. Belim 6cm incelmiş diye gördüm yanlış değilsem. Göğüs de 7cm artma vardı. Omuz da 9cm büyüme var diye görmüştüm.
Sana önerim, ölçülerini kendin al. Bazı spor salonları ölçülerini ilerlemiş gibi gösterip ilerleme kaydettiğini düşündürtüyorlar ve oraya devam etmenizi sağlıyorlar.

Sana önerim, ölçülerini kendin al. Bazı spor salonları ölçülerini ilerlemiş gibi gösterip ilerleme kaydettiğini düşündürtüyorlar ve oraya devam etmenizi sağlıyorlar.
Peki hocam bende ki ölçü artışlarına bakarak mı dediniz yoksa genel olarak dikkat etmem için mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı