Supplement tavsiyesi

Wiggles

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 6-7 ay gibi bir suredir fitness yapiyorum. Su ana kadar hiç supplement kullanmadim. Takviye olmasi adina biraz supplement kullanmak istiyorum. Aşağıda ki 3 ürün arasında kaldım. Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz? Veya fiyat olarak yine bu civarlarda daha iyi olabileceğini düşündüğünüz tavsiyeleri de alabilirim. Teşekkür ederim.
1-) İleri Seviye Fitness - En İyi ve Etkili İleri Seviye Fitness ve Antrenman Paketi
2-) Supplementler.Com Whey Protein 2000 Gr - Whey Protein
3-) Hardline Whey 3 Matrix 908 Gr - Whey Protein

Kreatin kullanma süresine gelmişsin, alacağın ilk supplement kreatin olsun. Eğer protein ihtiyacını karşılıyorsan, protein tozuna ihtiyacın yok.

Kreatin, BCAA, Pre-Workout birleşimini kullanabilirsin. Toplam 844 TL tutuyor fakat 30 TL daha fazla verirseniz, daha kaliteli bir BCAA alabilirsiniz.

Ozel, ozellikle dikkat ettigim bi beslenme duzenim maalesef yok. Evde ne yemek yapildiysa, is yerinde ne yemek ciktiysa ona talim oluyorum biraz. Yine de elimden geldigince ozellikle evde yagsiz ve protein agirlikli beslenmeye calisiyorum. O yuzden en azindan antreman sonrasi icin bi protein tozu alsam iyi olur diye dusunmustum.

Proteinocean'in urunleri ve supplementler'in kendi whey'i icin gorusleriniz nedir.?

Oneriler icin ayrica tesekkur ederim.

Geri
Yukarı