Surgeon Simulator beyin nakli kayıt dosyası

Zirael1252

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Oyun sevdalısı ve öğrenci.
Arkadaşlar, böbrek nakli kısmında bir bug var galiba. Elim içeri girmiyor. Bu yüzden beyin nakli (brain transplant) save dosyasına ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar, böbrek nakli kısmında bir bug var galiba. Elim içeri girmiyor. Bu yüzden beyin nakli (brain transplant) save dosyasına ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Evet o bölümde sorun var çoğu kişi böbreği alamıyor bir kişi kaşık ile yaptım demiş. Beyin nakli save dosyasını bulamadım fakat %100 save dosyasını buldum ordan başlayabilirsiniz virüs taraması bitince atacağım.

Save dosyasında virüs çıktı fakat şunları yapın bütün bölümleri açacağını söylüyor.

Çalıştır'ı açtıktan sonra regedit yazın ve açılan uygulamada HKEY_CURRENT_USER\Software\Bossa Studios\Surgeon simulator. Ordaki klasörde LevelUnlocked_h329 adlı dosyayı sağ tık yaptıktan sonra değiştire tıklayıp ordaki değer vergisini 10 yapın yandaki seçeneklerde ondalık değil onaltılık olacak

Son düzenleme:
Evet o bölümde sorun var çoğu kişi böbreği alamıyor bir kişi kaşık ile yaptım demiş. Beyin nakli Save dosyasını bulamadım fakat %100 Save dosyasını buldum oradan başlayabilirsiniz virüs taraması bitince atacağım.

Save dosyasında virüs çıktı fakat şunları yapın bütün bölümleri açacağını söylüyor.

Çalıştır'ı açtıktan sonra regedit yazın ve açılan uygulamada HKEY_CURRENT_USER\Software\Bossa Studios\Surgeon Simulator. Oradaki klasörde LEVELUNLOCKED_H329 adlı dosyayı sağ tık yaptıktan sonra değiştire tıklayıp oradaki değer vergisini 10 yapın yandaki seçeneklerde ondalık değil onaltılık olacak.

Maalesef LEVELUNLOCKED_H329 adlı bir dosya yok.

Maalesef LEVELUNLOCKED_H329 adlı bir dosya yok.
İstersen save dosyasını atabilirim virüs total sıkıntı çıkardı. O dosya yok ise o klasöre levelUnlocked_h3291890882 adlı dosya oluştur sağ tık ile dword 32 bit değeri olcak sonra kaydedip o klasörün değerini 10 yapıp onaltılık değer olcak. Öyle çözüleceğini söylüyorlar. Eğer olmazsa save dosyasını atarım risk almak istemessen sorun yok.

İstersen Save dosyasını atabilirim virüs Total sıkıntı çıkardı. O dosya yok ise o klasöre LEVELUNLOCKED_H3291890882 adlı dosya oluştur sağ tık ile dword 32 Bit değeri olacak sonra kaydedip o klasörün değerini 10 yapıp onaltılık değer olacak. Öyle çözüleceğini söylüyorlar. Eğer olmazsa Save dosyasını atarım risk almak istemessen sorun yok.

Denedim olmadı Save dosyasını atarsan fena olmaz bir şansımı deneyeyim.

Geri
Yukarı