Suriye'de protestocular Türk bayrağımızı yaktı

Irkçılıksa ırkçılık düşüncelerim ortada. Ülkemde mülteci istemiyorum.
Mülteci istememek ırkçılık değil. Politik ve meşru bir itirazdır.
İnsancıl olan her ülkenin bu mültecileri eşit oranda kabul etmesidir. AB'nin verdiği rüşvetle hepsini ülkemize sokan iktidara hesap sormak lazım.

Savaş mağduru insanları da ölüme terketmemek lazım.

Yok tabii ki. Buna itiraz etmek gayet meşru bir tutumdur.

Bizi soyanlar göçmen ve yoksul değil,
Buralı, çok zengin ve soymaya devam ediyor. Hem de alkışlarla...

O zaman yer yüzündeki bütün savaş mağdurlarını alalım ülkemize bir değerimiz kalmadı zaten Türk genci olarak.

324.png
4553.png

O sırada evinde dört çocuğuna bakarken ev işlerini de halletmeye çalışan, olaydan haberi olmayan zavallı Khadija 👀

Bireylerin davranışlarından dolayı tüm ırk sorumlu tutulmaz. Mülteci istiyor muyum? İstemiyorum, sadece kontrollü mülteci istiyorum. Kontrolsüz mülteci istememek herkesin hakkı. Ama sırf bir grubun yaptığı eylemden dolayı tüm ırkı sorumlu tutamazsınız.

Tepkiyi Arapların tamamına değil, hukümete gösterin madem.

Savaş mağduru insanları da ölüme terketmemek lazım.

Yok tabii ki. Buna itiraz etmek gayet meşru bir tutumdur.

Bizi soyanlar göçmen ve yoksul değil,
Buralı, çok zengin ve soymaya devam ediyor. Hem de alkışlarla...

Forum kuralları olmasa yazacağımı bilirdim ben sana ama neyse sen bu kafayla bu yaşa kadar iyi bile gelmişsin.

Bundan yıllar önce lisedeyken de istemezdim bunları okuldakiler bana ırkçı derdi. Şimdi bakıyorum da isteyen kimse kalmamış. Bana ırkçı diyenlerin hepsi vatan, millet edebiyatı yapmaya çalışıyor sosyal medyada. :D
Ya işte popüler kesim ne derse onları diyor onlar da. Ben de yaşadım aynı olayı müdür yardımcısına gönderilmiştim. O zamanki ispiyonlayan öğrenciyi de o yardımcıyı da....

Yeni konular

Geri
Yukarı