Suriye'de “Suriyeliler Türkiye’den dönmesin” protestosu

Evet, Türkleri savunduğum için eğitim şart oldu. Ne tesadüf :D Eğitim birine şart ama o kişi ben değilim.

Keşke ülkeni sevmek bu olsa veya Türkleri savunmak dediğin bu olsa ama olmayan şeylere veya olmayacak şeylere inanmaya hayal satmaya çalışıyon resmen.

Aksini söyleyenleri de utanmasan vatan haini ilan edeceksin. Bu kadar da olmaz. Ülkeyi sevmek gerçekten bu değil.

Ben şimdi çıkıp YPG-PKK önümüzde ki süreçte kısa vade de bitmeyecek desem PKK sevicisi mi olacağım. PKK destekçisi mi olacağım. Bu bir gerçek ABD onlara arka çıktıkta orada silah yardımı yaptıkça korudukça kolladıkça bitmeyecekler. Gerçeği duymak istemesen de gerçek bu. Suriyeli meselesi de aynı ne yazık ki. Sen inatla gerçeği duymak istemeyip kendini kandırmak istesen devam et.

Benim kimseyi vatan haini ilan ettiğim yok bu arada. Sırf karşı görüş gösterdi diye de ilan edecek değilim. Karşı görüşler illaki olabilir ancak her şey ortadayken sürekli yabancı uyrukluları savunuyorsun, bu işten bir kazancın olmalı ki israrla bunu yapıyorsun. Her neyse Özkan seninle tartışmak istemiyorum, beni göz ardı et geç. Uğraştırma.

Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 1 milyon suriyelinin geri dönüş projesi, Afrin'de yaşayan suriyeliler tarafından protesto edildi. Basın açıklaması yapan kalabalık bir grup; Türkiye'de yaşayan vatandaşlarının dönmesini istemediklerini açıkladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tabi efendim.

Benim kimseyi vatan haini ilan ettiğim yok bu arada. Sırf karşı görüş gösterdi diye de ilan edecek değilim. Karşı görüşler illaki olabilir ancak her şey ortadayken sürekli yabancı uyrukluları savunuyorsun, bu işten bir kazancın olmalı ki israrla bunu yapıyorsun. Her neyse Özkan seninle tartışmak istemiyorum, beni göz ardı et geç. Uğraştırma.

Savunmak ne demek ya? Sen gerçekten okuğunu da anlayamıyorsun.

Siyasetini ne kadar beğenmesem de Ali Babacan konuyu özetlemiş. Olacak olanı söylemeyi sen inatla güzelleme sanıyon. Suriyeliler benim babamın oğlu mu banane sanki. Ama sen sokakta ki başı boş kedileri köpekleri bile kafana göre toplayamaz bir yere götüremez iken 4-5 milyon kanlı canlı insanı alacaz atacaz kovacaz demek abest oluyor. Popülist söylem oluyor sadece.

Eğitim şart dediğin kişi zaten öğretmen hocam😀 eğitim veren kişi yani.

Durum daha vahim desene. :( Ama atanamamış öğretmen büyük ihtimal?

Oldu canım, çay kahve? Elin Suriyelisi benim ülkemde oturduğu yerden benden daha iyi hayat sürmeye devam etsin. Çocuk pompalasın, başına para saysın. Gitsinler bakalım kaçtıkları ülkeye. Orada kalanlar nasıl dövüyor bunları. Vatan kolay kazanılmıyor.
Atatürk'ün bir sözü vardır: "Fazla merhamet vatana ihanettir!" diye. Bunları şu topraklara aldığımızdan beri sürekli hatırıma gelen bir söz. Ne güzel söylemiş.

Savunmak ne demek ya? Sen gerçekten okuğunu da anlayamıyorsun.

Siyasetini ne kadar beğenmesem de Ali babacan konuyu özetlemiş. Olacak olanı söylemeyi sen inatla güzelleme sanıyon. Suriyeliler benim babamın oğlu mu banane sanki. Ama sen sokakta ki başı boş kedileri köpekleri bile kafana göre toplayamaz bir yere götüremez iken 4-5 milyon kanlı canlı insanı alacaz atacaz kovacaz demek abest oluyor. Popülist söylem oluyor sadece.

Durum daha vahim desene. :( umut ediyorum ki atanamayan öğretmen olsun.

Hocam fikirleriniz uyuşmayabilir, kavga da edebilirsiniz. Fakat umut ediyorum ki atamayan öğretmen olsun demek kusura bakmayın çok kırıcı ve kötü bir laf.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı