Suriyeli çocuk kuzenime bıçak çekti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böylelerine insanı bırak hayvan demek bile hayvana hakaret olur. Herkes hakettiği cezayı almalı. Sokak ortasında 3-4 kişi bıçak çekenler tenhada sesini bile çıkartamaz.

Bu devletin polisinede güven olmaz artık, sustalı ile gezmek şart.

11 yaşında kıza gündüz vakti 18-20 yaşlarında Afganlar Suriyeliler bıcak çekecek ve sen 1 saat sonra gelip bunu sosyalden yayma telaşına düşecen! Azcık büyüyün artık.
Bişeyleri anlatmak da küçük çocukluk oldu xD.

Şu embesillere din kardeşlerimiz diyenlere fena oluyorum bildiğin ürüyorlar her yer Suriyeli veya Afgan dolu.

Haklısın. Hiç kimse aynı dini paylaşıyor diye kardeş değildir. Öyle olsaydı osmanlı en çok araplardan destek alırdı. Hükümetin bu saçma politikayı bırakması gerekli.

14-15 yaşında bir çocuğun sallamalarını dinliyoz gibi geldi bana.

Bana özelden bilgilerini atsın bizzat ben bile CİMER üstünden şikayet oluşturabilirim.

Not: Ama söylemler bana gram geçmedi. Yok şöyle olmuş yok böyle oldu yok 16 yaşındayım ama birçoğunu dövdük hastanelik ettik boş beleş sizin gibilere ego tatmin etmelik bir konu işte.

Az sayar söver klavye başında ülkeyi kurtarır geçersiniz...

11 yaşında kıza gündüz vakti 18-20 yaşlarında Afganlar Suriyeliler bacak çekecek ve sen 1 saat sonra gelip bunu sosyalden yayma telaşına düşecen! Azıcık büyüyün artık.

Bir kere şaşırt be.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı