Suriyeli yağmacılara müdahale ediliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vur emri verilmeli, çocuklarına dahi acıma olmamalı. Haysiyetsizler.
Caydırıcı nitelikte önce kadınları ve çocukları hedef alınmalı.

Sadece suri kadın veya sadece suri çocuk yakalanırsa alenen ilan edilerek yine vurulmalı.

Ve evet şerefsiz diyecekseniz şerefsiz, vicdansız diyecekseniz vicdansızım boşuna alıntılayıp dil dökmeyin "olmaz öyle" bilmem ne tarzında.

Mükemmel zaten bununla alakalı konular açılmıştı. Arkadaşlar ile tartışıyorduk vur emri gelsin vs diye. Hazır yakalanmışken geberip gitseler keşke. Diğerlerine ibret olur. Benim halkım enkazın altında can çekişirken yardım beklerken vatandaşın eşyalarını yağmayalayan insanlara yardımından çok şerefsizlik yapan kim olursa hak ettiği cezayı almalı ki bunların devami gelmesin. Baştan keseceksin bunların biletini. Yoksa bunların bir yerleri kalkar...

Son düzenleme:
Mükemmel zaten bununla alakalı konular açılmıştı. Arkadaşlar ile tartışıyorduk vur emri gelsin vs diye. Hazır yakalanmışken geberip gitseler keşke. Diğerlerine ibret olur. Benim halkım enkazın altında can çekişirken yardım beklerken vatandaşın eşyalarını yağmayalayan insanlara yardımından çok şerefsizlik yapan kim olursa hak ettiği cezayı almalı ki bunların devami gelmesin. Baştan kesecekesin bunların biletini. Yoksa bunların bir yerleri kalkar...
Ben bunu arkadaşlarima dedim diye boşa siyaset yapma üzüldüm diye numarada yapma insanların ölümünden malzeme çıkartma pesşindesin dedi güzel bi küfür ettim bi kaç defa yazdım bunu çünkü bana çok dokundu.

Ben bunu arkadaşlarima dedim diye boşa siyaset yapma üzüldüm diye numarada yapma insanların ölümünden malzeme çıkartma pesşindesin dedi güzel bir küfür ettim birkaç defa yazdım bunu çünkü bana çok dokundu.

O yazan arkadaşların neyin numarasından priminden kazanacağını açıklasın? Ben mesale şimdi bunu dedim diye bana para mı verecekler? Veya takipçi mi kazanacağım? Ha belki takipçi kazanabilirim orası ayrı. Ancak özellikle burada takipçi kazanmak pek de öyle yürümüyor. Haklı konuşmanın hiçbir primi yoktur. Haklı olduğumuz için yedirememiş olabilirler. Kaldı ki o zaman Instagram'dan olan hikayedeki insan davetleri oradaki insanlar yardımdan dolayı sosyal medyadan iletişim kurarak yardım istiyorlar ki diğer insanların haberleri olsun diye. Ülke zaten şu anda belli ne durumda olduğu. Kimse de kusura bakmasın siyaset konusuna giriyor. Bu zamana kadar yetkililer nerdeydi? Uyarılar yapılmadı mı? Depremin olacağa yere kadar bilgiler verilmedi mi? Anca duyar kasıyor diyenler hiçbir halta yaramayanlar. En azından buradaki veya yazan arkadaşlar bir nebze yardımcı oluyorlar. Onlar neler yapıyor kim bilir? İnşallah yağmacılardan da şerefsizlik yapanlardan da Allah'ın izniyle kurtulacağız. Hiçbir suç cezasız kalmaz. Burada kalsa ahirette kalmaz.

O yazan arkadaşların neyin numarasından priminden kazanacağını açıklasın? Ben mesale şimdi bunu dedim diye bana para mı verecekler? Veya takipçi mi kazanacağım? Ha belki takipçi kazanabilirim orası ayrı. Ancak özellikle burada takipçi kazanmak pek de öyle yürümüyor. Haklı konuşmanın hiçbir primi yoktur. Haklı olduğumuz için yedirememiş olabilirler. Kaldı ki o zaman Instagram'dan olan hikayedeki insan davetleri oradaki insanlar yardımdan dolayı sosyal medyadan iletişim kurarak yardım istiyorlar ki diğer insanların haberleri olsun diye. Ülke zaten şu anda belli ne durumda olduğu. Kimse de kusura bakmasın siyaset konusuna giriyor. Bu zamana kadar yetkililer nerdeydi? Uyarılar yapılmadı mı? Depremin olacağa yere kadar bilgiler verilmedi mi? Anca duyar kasıyor diyenler hiçbir halta yaramayanlar. En azından buradaki veya yazan arkadaşlar bir nebze yardımcı oluyorlar. Onlar neler yapıyor kim bilir? İnşallah yağmacılardan da şerefsizlik yapanlardan da Allah'ın izniyle kurtulacağız. Hiçbir suç cezasız kalmaz. Burada kalsa ahirette kalmaz.
Hocam açıklamaya çalışıyorum senin kafan iyi mi diyorlar hala siyaset peşindesin gerçekten o kadar dokundu ki laflari, klasik koyun ben kendisine de dedim bunu koyun çünkü, dediklerinin harfi harfine nerdeyse aynısını dedim aynı şeyleri düşünüyoruz ama laf anlamıyor benim babamda otobüs ile gitti deprem yerine annem sabah akşam yayın yapıyor 40 kişiyi kurtara bildiler yetkileere haber veriyorlar, bana yalandan üzülme mumarası yapma dedi ya kafayı yiycem.

Hatay'da erzakları yağmalayan, halka bıçak çeken suriyelilere polisler ve askerler müdahale etmeye başladı.

Eki Görüntüle 1661508

Şunlardaki hainliğe bak. Adamlara kucak açtık. En zor zamanımızda destek olacaklarına köstek oluyorlar. Bunların alayını ülkelerine postalamak lazım.

Hocam açıklamaya çalışıyorum senin kafan iyi mi diyorlar hala siyaset peşindesin gerçekten o kadar dokundu ki laflari, klasik koyun ben kendisine de dedim bunu koyun çünkü, dediklerinin harfi harfine nerdeyse aynısını dedim aynı şeyleri düşünüyoruz ama laf anlamıyor benim babamda otobüs ile gitti deprem yerine annem sabah akşam yayın yapıyor 40 kişiyi kurtara bildiler yetkileere haber veriyorlar, bana yalandan üzülme mumarası yapma dedi ya kafayı yiycem.
Boşver sen onları onlar dediğin gibi koyun geldiler koyun gidecek. Hayır hayvanın da suçu yok. O tip insanlar yüzünden hayvanların adı kirleniyor şaka gibi. :D Neyse sen ne kadar anlatırsan anlat bazı insanlar kit beyinli belli bir yere kadar görüyor, anlıyorlar. Sen ne kadar kendini anlatmaya çalışsan da anlamaz onlar. Allah yardımcıları olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı