Suriyeliler yağmaya başladı!

Ümit Özdağ'a ırkçı ve suriyelilerden başka planı yok diyen arkadaşlar şimdi anladınız mı olayı?

Büyük İstanbul depremi olursa bunların milyonlarcasıyla uğraşacağız demek oluyor bu.

Ve ilk fırsatta bunların ülkeden gönderilmesi şart.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hepsi şerefsiz. Yazık insanların çadırına, yemeklerine çöküyorlar. Gidip marketleri yağmalıyorlar. 17 yaşındayım. İç savaş çıkarsa elime silahı korkusuzca alırım. Eminim ki benim gibi milyonlarca insan da öyle yapar.

"Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiye'nin istiklaline, kendi benliğine, milli geleneklerine düşman olan unsurlarla mücadele etmek lüzumu öğretilmelidir."
Gazı Mustafa Kemal Atatürk

Hepsi şerefsiz. Yazık insanların çadırına, yemeklerine çöküyorlar. Gidip marketleri yağmalıyorlar. 17 yaşındayım. İç savaş çıkarsa elime silahı korkusuzca alırım. Eminim ki benim gibi milyonlarca insan da öyle yapar.

"Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiye'nin istiklaline, kendi benliğine, milli geleneklerine düşman olan unsurlarla mücadele etmek lüzumu öğretilmelidir."
Gazı Mustafa Kemal Atatürk
Orduya vur emri versinler yoksa bunlarla vatandaş arasında savaş bile çıkabilir. Bu psikolojide birinin ölmesi dünyaya kazandırılmış oksijendir. Bu tarz bireylerin acilen sınır dışı edilmesi gerekiyor.

Ben hayatımda bu kadar haysiyetsiz bir millet görmedim. Ben söve söve yoruldum, bunlar ****** çocuğu olmaktan bıkmadı. Orduya acilen vur emri verilmeli. Baştan belliydi bunların olacağı. Hatay Belediye Başkanı bas bas bağırıyordu Suriyeliler çoğunluk olmaya başladı diye. Suçlu belli.

Son düzenleme:
Orduya vur emri versinler yoksa bunlarla vatandaş arasında savaş bile çıkabilir. Bu psikolojide birinin ölmesi dünyaya kazandırılmış oksijendir. Bu tarz bireylerin acilen sınır dışı edilmesi gerekiyor.

Ya bu ülkeden biz sağ çıkarız ya onlar. Artık bardak taştı. Ben Ege'deyim. Burada o kadar mülteci yok ama doğudaki insanların haklarını yiyiliyor. Dediğim gibi bu ülkeden o iğrenç insanlar ya gidecek ya da gitmelerine gerek kalmadan ölecekler.

Bunlar Allahsızdır eminim ki. Allah'ı olan böyle kansızlık, şerefsizlik yapar mı? Din kardeşim falan değil bunlar. Bunlar benim ezelden beri düşmanımdır, ölümüme varana kadar da düşman bileceğim kansızlardan başka bir şey değildir.

Bunlar Allahsızdır eminim ki. Allah'ı olan böyle kansızlık, şerefsizlik yapar mı? Din kardeşim falan değil bunlar. Bunlar benim ezelden beri düşmanımdır, ölümüme varana kadar da düşman bileceğim kansızlardan başka bir şey değildir.
Avrupa'daki İslamla alakası olmayan bir kişi bile Araplardan daha fazla saygılıdır dinine. Bu "Arap" milleti, her zaman sırttan bıçaklar.

Geri
Yukarı