Suriyeliler yağmaya başladı!

Ek olarak soyguncuların tek Suriyeli olduğunu düşünmüyorum. Türkiye'nin sorunlu illerine hepsi yakın. Kim bu durumdan yararlanmak istiyor orada kolluk kuvveti olur, alırlar kafalarına kayıt alan kamera ikaz verilir. İkaza uymayan vurulur. Kimlik tespiti yapılır. Ölür ise allah rahmet eylemesin diyip lahıma atılabilir. Bu veriler paylaşılır, kim hain kim değil anlaşılır. Ama içimizde hain çok. Oluk oluk geziyorlar..

Bunların yalan olduğuna hiçbir şekilde inanmıyorum. Günümüzdeki dürüst siyasetçilerden biri Ümit Özdağ desteklemiyorum ancak doğruları söylüyor. Bunlar gerçekler.

Tamam kendi doğrularınla yaşayabilirsin. Herkesin kafasındaki distopyayı kendine bırak. Benim asıl tartıştığım mesele benim yorumuma karşı saygısızlık yapılmasıdır. Lütfen bunu yapmayın.

Tamam kendi doğrularınla yaşayabilirsin. Herkesin kafasındaki distopyayı kendine bırak. Benim asıl tartıştığım mesele benim yorumuma karşı saygısızlık yapılmasıdır. Lütfen bunu yapmayın.

Hocam kafanız da mültecilere karşı nasıl bir duruş göstergesi var bilmiyorum Twitter'de bir sürü video var bana soracağınıza gidip açıp bakabilirsiniz herkes yalan atacak hali yok ya madem size göre yalancılar.

Siyasetçilerin ne zaman doğru söylediğini gördün? Dur tahmin edeyim, Ümit Özdağ söyledi çok yüksek ihtimal. Şaka gibi ülkedeki duruma karşı hala siyaset yapıyorlar.
Özdağ gerçek devlet adamı ve siyasetçidir. Sığınmacı ve kaçaklar 10 yıldır millete ayak bağı olmuştur.

Hocam kafanız da mültecilere karşı nasıl bir duruş göstergesi var bilmiyorum Twitter'de bir sürü video var bana soracağınıza gidip açıp bakabilirsiniz herkes yalan atacak hali yok ya madem size göre yalancılar.

Hala saldırı aşamasındasın lütfen bunlardan kurtul! Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Benim veya sizin düşündükleriniz kimseyi ilgilendirmez. Size bir şey soran olmadı ben yalanı doğruyu ayırt edebiliyorum diye düşünüyorum.

Sadece arap değil, ırkı milleti fark etmez, özellikle son 10 yılda ev alan, vatandaşlık alan tüm yabancıları ve kaçakları süreceksin, hepsi yasa dışı imtiyazla aldılar vatandaşlıkları.

Hem bak millete ev lazım şimdi, bu uyanıkların oturduğu evleri kendi vatandaşımıza verelim.
Buna katılıyorum. Antalya'da deprem olsaydı Rusların da aynı şeyi yapacağından eminim.

Hala saldırı aşamasındasın lütfen bunlardan kurtul! Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Benim veya sizin düşündükleriniz kimseyi ilgilendirmez. Size bir şey soran olmadı ben yalanı doğruyu ayırt edebiliyorum diye düşünüyorum.
Yanlış anladın sana ne kötü bir sözcük nede burada seni aşağıladım kullandığım hiç bir kelimede saldırı veya kötü sözcük bulunmamakta. Bunlar bir çok kişi gibi benim düşüncem senin düşüncen senindir.

Arabında, Rus'unda falan değilim, yasa dışı veya özel imtiyazla gelen vatandaşlık alanların hepsi gitsin.

Kesinlikle, katılıyorum.

Yanlış anladın sana ne kötü bir sözcük ne de burada seni aşağıladım kullandığım hiçbir kelimede saldırı veya kötü sözcük bulunmamakta. Bunlar birçok kişi gibi benim düşüncem senin düşüncen senindir.

Dostum tamam.

Geri
Yukarı