Suriyeliler yağmaya başladı!

Hocam reşit olmadığım için elimden bir şey gelmiyor. Havaalanlari doldu. Yakındaki okulda paketleme yapılıyor. Abim de başka okullara yardıma gidiyor. Elimden geldiğince yardım ediyorum.
Ama haklısınız lafla peynir gemisi yürümez.

Haklısın sen işi uzatmak güzel değil Allah'a emanet ol.

Kayıkçı kul Mustafa yazdı hocam asker şairdir kendisi.

Şimdi mesajımı düzenleyecektim. Buldum destanı. Geç kaldım mesajımı düzenlemekte. 🙂 Ya yanlış biliyorum ya da farklı bir şeye benzetip karıştırdım. Ömer seyfettin milli mücadele taraftarı yazar olduğu için benzettim.

Çanakkale savaşı gönüllü olarak yazılmak isteyen genç Osman'ı Ömer seyfettin yazmadı mı yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?
IMG_20230208_145833.jpg

Ümit Özdağ'a ırkçı ve suriyelilerden başka planı yok diyen arkadaşlar şimdi anladınız mı olayı?

Büyük İstanbul depremi olursa bunların milyonlarcasıyla uğraşacağız demek oluyor bu.

Ve ilk fırsatta bunların ülkeden gönderilmesi şart.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Elime silah verseler hepsini delik deşik edeceğim resmen, bu nasıl karaktersizlik böyle. Sorsanız onlar bizim kardeşimiz oluyor, insan kardeşine böyle davranıyorsa daha neler neler oluyordur deprem bölgelerinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı