Suriyeliler yağmaya başladı!

Onları yapan başkaları varken ve suriyelileri önlerine atmak varken neden adımızı barbara ya da katile çıkaralım bütün ülkelerin gözünden düşeriz.

Tampon bölgeyiz 😃

Ülke içindeki suri, Afgan, pakistanlıları koridor oluşturup Yunan sınırına yığdık mı hepsini gör bakalım Avrupa bir şey diyor mu bombalamamıza :D

TTB başkanı Fincancı gibileri haklı çıkartmadık, çıkarmayacağız, Türk askerine kimse katil diyemez.
Hocam katil olma hakkı doğmadı mı artık bu şerefsizler yüzünden yüzlerce mehmetçik ölmüşken?

Edit:
Abartmış olabilirim, dediğim pek olasılıklı değil ama bende kafayı yedim artık sinirden kusura bakmayın :(

Tampon bölgeyiz 😃

Ülke içindeki suri, Afgan, pakistanlıları koridor oluşturup Yunan sınırına yığdık mı hepsini gör bakalım Avrupa bir şey diyor mu bombalamamıza :D

Hocam katil olma hakkı doğmadı mı artık bu şerefsizler yüzünden yüzlerce mehmetçik ölmüşken?

Hayır doğmadı çünkü onları ülkemize alarak halk olarak biz hata yaptık biz Avrupa sınırına yığarsak bile asla böyle davranmamızı kabul etmeyeceklerdir.

Bende onu düşündüm. Ohal'de ilan edildi.
Asker de var, polis de var, jandarma da var. Ancak bir tane Suriyeli'ye ateş ederlerse meslekten atılmayı geçtim, hapse bile girebilirler. Emin olun askerlerimiz de bu duruma müdahale etmek istiyor ama elleri kolları bağlı.

Gideni geri getirmez, bunun sorumlusuda fırsatçı ithal oy taşımaya çalışan başarısız yöneticilerimiz.

Konuşulacak çok şey var ama konuşmuyorum, kısaca; kimse 2. Ermeni soykırımı iddiası çıkartamaz.

Geri
Yukarı