Suriyeliler yağmaya başladı!

Troll maaşların kesilecek yakında o zaman göreceksin kaale alınmamayı sen.

Şahsımıda öyle ilan ettiler. Yapacak bir şey yok, kendi kurdukları distopyalarında yaşayabilirler, bu beni ilgilendirmez.

Arap kökenli olmasan Arap kardeşlerini bu kadar mesaja karşı canla başla savunmazsın geç onu sen bir.

Son düzenleme:
Troll maaşların kesilecek yakında o zaman göreceksin kaale alınmamayı sen.

Arap kökenli olmasan Arap kardeşlerini bu kadar mesaja karşı canla başla savunmazsın geç onu sen bir.
Katılıyorum.

Ayrıca bu sosyal medyaya getirilen yasaklar da ayrı bir saçmalık, İstiklal Caddesi patlamasında erişim engeli getirilmesinde haklıydılar. Sonuçta bir terör saldırısı diye adlandırıldı. Fakat burada daha çok iletişim kurulması gereken bir yerde daha çok erişim engeli gelmesi garibime gidiyor. Tekrar başımız sağ olsun, acımız büyük. 😟

Son düzenleme:
İnsan olana din, dil, ırk, etnik köken ve millet fark etmez. Irkçı bir insan ile tarafsız bir insan tartışmamalı. Dünya sürekli kaos halinde, nedenlerinden bir tanesi ırk ve millet ayrımı. Ben ülkemde mülteci istemiyorum. Türkiye, Türk ve kendisini Türk tanımlayanlara aittir. Suriyeli ve Ukrayna'lı gibi ülkesini satan insanları hiç istemiyorum, fakat ırkçılık yapmam herkes kendi ülkesinde paşa paşa yaşasın. ABD ve Kanada gibi demografik yapısının farklı olduğu ülkeler bu tarz insanları almalı. Fakat bir millete ait olan devletin, farklı insanları kalıcı olarak almasına sadece Türkiye değil, tüm dünya da hoş bir olay değil.

Güzel bir söz de var:

Irkçı olarak doğmazsınız, sonradan öğretirler.
Asıl sorun Araptan çok Arapçı olanlardır. Entegrasyoncuların geliştirdiği bir siyasi propaganda var, "gönüllü dönerler" hem ikdidar hemde 6lı masa bunu diyor, gönüllü döneceklerse size ne gerek var ?

Entegrasyonculara şunu soruyorum; Türkiyeyi bir kenara bırakalım, Dünyada bana Arapların entegre olduğu 1 tane yabancı ülke gösteremezsiniz, her gittikleri yerde kendi kültürlerinden ölse taviz vermeyen kolonici bir ırktır, dolayısıyla evli evine, köylü köyüne, bunu diyen de ırkçı olmaz.

Asıl sorun Araptan çok Arapçı olanlardır. Entegrasyoncuların geliştirdiği bir siyasi propaganda var, "gönüllü dönerler" hem ikdidar hemde 6lı masa bunu diyor, gönüllü döneceklerse size ne gerek var ?

Entegrasyonculara şunu soruyorum; Türkiyeyi bir kenara bırakalım, Dünyada bana Arapların entegre olduğu 1 tane yabancı ülke gösteremezsiniz, her gittikleri yerde kendi kültürlerinden ölse taviz vermeyen kolonici bir ırktır, dolayısıyla evli evine, köylü köyüne, bunu diyen de ırkçı olmaz.
Yürüyün be hocam kim tutar sizi!

Ümit özdağ'a ırkçı ve suriyelilerden başka planı yok diyen arkadaşlar şimdi anladınız mı olayı?

Büyük İstanbul depremi olursa bunların milyonlarcasıyla uğraşacağız demek oluyor bu.

Ve ilk fırsatta bunların ülkeden gönderilmesi şart.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu ülkeden hepsinin defolup gitmesi lazım.

Haklısınız. Mülteciler cidden gitmeli. Ancak bu haberlerin doğruluğu nedir? Muhbir güvenilir kaynak mı?

Katılıyorum ben de sana.

darbeden korkuyorlar çünkü bu ihtimalin yüksek olduğunun farkındalar.
Darbenin kralını depremde yemişiz zaten neyin ihtimali ? Hulusi Akar da bu sefer yanında, hani başkanlık sistemi gelince herşey çok hızlı olacaktı ? Ohal ne işe yarıyor ? 99 yılından daha beter bir haldeyiz 3 gün olmuş, bu kış zamanında neyi bekliyorlar ?

Ümit Özdağ'a ırkçı ve suriyelilerden başka planı yok diyen arkadaşlar şimdi anladınız mı olayı?

Büyük İstanbul depremi olursa bunların milyonlarcasıyla uğraşacağız demek oluyor bu.

Ve ilk fırsatta bunların ülkeden gönderilmesi şart.

Bu arada bu bir iddia. Gerçekse o zaman inanırım.

Darbenin kralını depremde yemişiz zaten neyin ihtimali ? Hulusi Akar da bu sefer yanında, hani başkanlık sistemi gelince herşey çok hızlı olacaktı ? Ohal ne işe yarıyor ? 99 yılından daha beter bir haldeyiz 3 gün olmuş.
99 depreminden daha beter. Bütün yerler moloz olmuş. Ancak 3 günde ulaştırdık.

Yeni konular

Geri
Yukarı