Sutaş Blower Kompresör kompresör bilgisayar temizliği için uygun mudur?

Hiç gerek yok. Saç kurutma makinesini soğuk ayara al. Ve diğer ayarları 3 (en son kaç numara ise) ona al. Sonra kasa pırıl pırıl :D Tavsiye ederim.

Bu videoyu izleyin. Kompresörün hava üflediğini göreceksiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben size bu kompresörün bilgisayara zarar verip vermeyeceğini sordum. Bir de bilgisayara hangi uzaklıkta tutmam gerektiğini.

Bu vakumlama aleti. Bu havayı içeri çekiyor. Bloover almanız gerek. Havayı dışarı üfleyecek.

Vakumlu falan değil. Kompresör hava üfler.

Kardeş fiyatına ve tipine bakarak pek kaliteli bir kompresör olmadığını varsayıyorum. Senin yerinde olsam anakart ile kasanın arasında kalan kısma bile hava püskürtürdüm. Makine zaten güçsüz. Hiçbir sorun çıkmaz.

Bende linkteki üründen var. Tam doldurduğumda bile çalıştığım yerdeki 1000 litrelik kompresördeki hissi vermiyor. Vermesini beklemiyorum ama bence çok güçsüz veriyor ama boyutlarına göre gayet yeterli. Ben ekran kartı aldığımda bununla kasanın içine dalacağım. Tabancayı RAM lerin arasına kadar sokarım. Hiçbir sorun çıkmayacağını düşünüyorum. Ama çok kararsız kaldıysanız 15-20 cm mesafeden hava püskürtebilirsin.

Performance Power Kompresör 24 lt - Koçtaş

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı