Suya ve kara dayanıklı bot tavsiyesi

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Daha önce de konu açmıştım aklımda bir model belirledim ama almadan önce farklı fikirlerde bekliyorum. Bana su geçirmez kara soğuğa dayanıklı bot lazım. Bütçe Max 550₺ uzun yıllar götürecek model lazım. Markadan ziyade model önerisi istiyorum. Teşekkürler.

Aynı çelişkiye bende düşmüştüm. Birkaç gün önce mağazaya bakmak için gitmiştim. Harley botlar vardı ama çok ve rahat olmadıkları için tercih etmedim. Caterpillar marka botlar vardı ama mağaza da bulunan ürünler fabrikasyon hatalı olduğu ve malzemesi elime çok kaliteli gelmediği için onları da tercih edemedim. En son Greyder marka bir bot aldım. Gerçekten kalite olarak güzeller ve şekil olarak hoşuma gittiği için onları satın aldım. Aşağıya linki koyacağım bakmanızı öneririm. Yalnız Greyder botların su geçirmezlik garantisi olmadığını ama 3-4 saat kar içerisin de kalındığı zaman geçireceğini söylediler bunu göz önüne almanızı öneririm. Ayrıca Lumberjack markasının güzel modelleri var bakabilirsiniz.
Aldığım bot: 10450 Günlük Erkek Bot TARCIN
Almayı düşündüğüm ama vazgeçtiğim bot: Harley Davidson Bot
Harley botu almama nedenlerim:
-Çok ağır olmaları.
-Kalıp sıkıntısı 42 numarasının dar 43 numarasının bol gelmesi bu yüzden de ayağıma oturmaması.
-Tabanlarının biraz daha sert olması.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Aynı çelişkiye bende düşmüştüm. Birkaç gün önce mağazaya bakmak için gitmiştim. Harley botlar vardı ama çok ve rahat olmadıkları için tercih etmedim. Caterpillar marka botlar vardı ama mağaza da bulunan ürünler fabrikasyon hatalı olduğu ve malzemesi elime çok kaliteli gelmediği için onları da tercih edemedim. En son Greyder marka bir bot aldım. Gerçekten kalite olarak güzeller ve şekil olarak hoşuma gittiği için onları satın aldım. Aşağıya linki koyacağım bakmanızı öneririm. Yalnız Greyder botların su geçirmezlik garantisi olmadığını ama 3-4 saat kar içerisin de kalındığı zaman geçireceğini söylediler bunu göz önüne almanızı öneririm. Ayrıca Lumberjack markasının güzel modelleri var bakabilirsiniz.
Aldığım bot: 10450 Günlük Erkek Bot TARCIN
Almayı düşündüğüm ama vazgeçtiğim bot: Harley Davidson Bot
Harley botu almama nedenlerim:
-Çok ağır olmaları.
-Kalıp sıkıntısı 42 numarasının dar 43 numarasının bol gelmesi bu yüzden de ayağıma oturmaması.
-Tabanlarının biraz daha sert olması.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Greyder'e benzer bir Cat modeli beğendim zaten Harley'i bana da kaba geldi ondan vazgeçtim. Greyder modellerine bakacağım tekrardan. Sağolun.
Bana göre Harley modelleri kaba oluyor genelde bu da öyle midir?

Greyder'e benzer bir CAT modeli beğendim zaten Harley'i bana da kaba geldi ondan vazgeçtim. Greyder modellerine bakacağım tekrardan. Sağ olun.

Greyder ve CAT modelleri tıpa tıp aynı zaten hocam. Şekil olarak sadece üzerlerin de bulunan yazı değişiyor. Ama kalite olarak greyder bana biraz daha kaliteli geldi. Eğer mağaza da görme ve deneme şansınız varsa hangisi içinize sinerse onu alın.

Geri
Yukarı