Suya ve tere dayanıklı kulaklıklar ile havuza girilir mi?

yemrewest

Hectopat
Selamlar arkadaşlar. Ben spor yapmak için kulaklık alacaktım. Suya ve tere dayanıklı diyor. Bunlarla havuza girsem bir şey olur mu? Havuz derken yüzme vs. değil. Sadece havuzda oturuyorum, büyük havuz var evde.

Son düzenleyen: Moderatör:
O suya ve tere dayanlıklı denilen kulaklık 2-3 damla su için, komple suya girersen bırak çalışmasını kulaklık yok olur. Kulaklık suya girmezse sıkıntı olmaz.

Selamlar arkadaşlar. Ben spor yapmak için kulaklık alacaktım. Suya ve tere dayanıklı diyor. Bunlarla havuza girsem bir şey olur mu? havuz derken yüzme vs. değil. Sadece havuzda oturuyorum, büyük havuz var evde.

Hocam eğer kafanı suya daldırmıyorsan kulaklık takılıyken bir şey olmaz tabii ki. Bahsi geçen suya tere dayanıklılık sıçrayan suya karşı koruma sağlıyor. Yani su gelse falan bir şey olmaz. Ama suyun içerisine sokmamak lazım.

Sony NWZ-WS610 vardı bir aralar bende çok rahat girilebiliyordu havuza ancak deniz tarzı bir yerde muhtemel iş yapmaz.

Selamlar arkadaşlar. Ben spor yapmak için kulaklık alacaktım. Suya ve tere dayanıklı diyor. Bunlarla havuza girsem bir şey olur mu? Havuz derken yüzme vs. değil. Sadece havuzda oturuyorum, büyük havuz var evde.
Neden böyle bir şeye ihtiyaç duyuyorsunuz? Koşarken avanak gibi müzik dinleyip trafik kazasında ölenini gördüm de bir yüzücüsü kalmıştı.

Geri
Yukarı